عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

دیدار نمایندگان احمدی نژاد با نمایندگان اوباما در دبی

مجموعه : مجله خبری روز
دیدار نمایندگان احمدی نژاد با نمایندگان اوباما در دبی
انتخاب:به گزارش فاکس نیوز محمد رضا سبزالی پور، مدیر مرکز تجارت جهانی ایران که این خبر را اعلام کرد گفت: یک هیئت 16 نفره که شامل افرادی از بخش خصوصی هستند و توسط دولت آمریکا دعوت شدند برای حضور در این کنفرانس سه روزه به شهر کانزاس در آمریکا می روند.

هشتصد هیئت تجاری از 30 کشور جهان در این کنفرانس شرکت می کنند. این جلسه می تواند زمینه ها را برای توسعه تجارت بین المللی و روایط اقتصادی ایران با دیگر کشورها فراهم کند.

وی افزود: با اینکه ایران تحریم است و امریکا میزبان این کنفرانس است و دولت امریکا می توانست ما را دعوت نکند اما خوشبختانه انها این کار را نکردند. دولت امریکا به اعضای هیئت ایران ویزای سه ماهه داده است.

این شبکه امریکایی نوشت: این با وجود ان است که دولت اوباما ایران را تحریم کرده است.

فاکس نیوز در ادامه مدعی شد: رهبران ایران که دائما به درخواست های سازمان ملل در مورد برنامه هسته ای توجهی نمی کنند و تحت 4 تحریم شواری امنیت هستند،باید خیلی خوشحال باشند! که دولت اوباما با این اقدام از سخنان سابقش عقب نشسته است.
 
وزارت خارجه  اجازه داده که برای این ایرانی ها ویزا صادر کند و آنان را بپذیرد.
 
دیدار مخفیانه و محرمانه مقامات ایران و آمریکایی

 غیر از این، دیدار محرمانه و مخفیانه ای بین مقامات دولت احمدی نژاد و اوباما در دبی برگزار شد. این دیدار که در امارات انجام شد، دیداری بین هیئت ارسالی از طرف دولت احمدی نژاد و از طرف دولت اوباما بود.

در اواخره ژانویه یک گروه که خود را گروه تجاری نامیدند و همه انها متعلق به نیروهای نزدیک به احمدی نژاد بودند به دبی رفتند و با دو مقام سیاسی نظامی امریکایی دیدار کردند.

فاکس نیوز می افزاید:حالا اوباما قدم های اغازین را برای شروع مذاکرات با ایران برداشته است.

فاکس نیوز در پایان، به شدت از این اقدام اوباما انتقاد کرده و خطاب به وی می نویسد: اقای اوباما! شما باید از ایران، اعلام انزجار کنید.

این شبکه آمریکایی در پایان سخنانش به رییس جمهور آمریکا، از سفر این افراد به آمریکا که به زعم این شبکه "خون قهرمانان آمریکایی در افغانستان و عراق را می ریزند" انتقادات شدیدی مطرح کرده است.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی