عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

game,online game,zula,free,free game,persian game,fps

game,online game,zula,free,free game,persian game,fps

خرید آنلاین بلیط هواپیما تور مسافرتی و رزرو هتل با آژانس هواپیمایی قصرشیرین

بلیط هواپیما

خرید آنلاین بلیط هواپیما تور مسافرتی و رزرو هتل با آژانس هواپیمایی قصرشیرین

بلیط هواپیما

دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق

دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق

زورگیری های شبانه زنی معتاد

مجموعه : مجله خبری روز
زورگیری های شبانه زنی معتاد
زن جوانی که به مواد مخدر اعتیاد داشت هنگام اخاذی و زورگیر از یک راننده خودرو با هوشیاری ماموران یگان امداد شهرستان ورامین استان تهران دستگیر شد.

«سرهنگ مهدی یارندی» معاون اجتماعی استان تهران و البرز گفت: ماموران گشت یگان امداد شهرستان ورامین ساعت 2 بامداد در یکی از خیابان‌های این شهرستان در حال گشت زنی بودند که متوجه حرکات مشکوک یک دستگاه خودرو سواری می‌شوند بنابراین اقدام به تعقیب خودرو کرده و پس از نزدیک شدن به آن دستور ایست می‌دهند اما راننده خودرو به فرمان ایست پلیس توجه نکرده و با افزایش سرعت خود به سمت بیابان‌های اطراف متواری می‌شود.

یارندی افزود: در یک عملیات تعقیب و گریز 20 دقیقه‌یی ماموران موفق می‌شوند خودرو مذکور را به همراه یک نفر سرنشین خانم دستگیر کنند.

معاون اجتماعی استان تهران و البرز با اشاره به اینکه پس از دستگیری 2 سرنشین خودرو مشخص شد که زن داخل خودرو قصد داشته با تهدید چاقو اموال قیمتی و خودرو راننده را به سرقت ببرد افزود: با اعترافات زن دستگیر شده مشخص شد که وی به مواد مخدر اعتیاد دارد و برای تهیه هزینه مواد مخدر در نیمه‌های شب با پرسه زدن در خیابان‌ها خودروهایی را که فاقد سرنشین بوده و راننده آن تنها است را شناسایی و سپس با ادعای اینکه بیمار است و باید سریعا به بیمارستان منتقل شود سوار خودرو شده و در یک فرصت مناسب به وسیله چاقوی بزرگی که به همراه داشته راننده را تهدید و اموال قیمتی و وجوه نقد آنها را به سرقت می‌برده است.

سرهنگ یارندی اظهار داشت: در روز حادثه نیز زن اخاذ قصد داشته تا با تهدید چاقو اموال و خودروی راننده را به سرقت ببرد که با مقاومت راننده مواجه می‌شود و در همین حین ماموران یگان امداد با مشاهده حرکت مارپیچ خودرو به آن مشکوک و خودرو را تحت تعقیب قرار می‌دهند.

گفتنی است، متهم دستگیر شده که دارای چندین فقره خفت‌گیری و اخاذی با روش مشابه و نزاع و درگیری با رانندگان است با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

معاون اجتماعی استان تهران و البرز در هشدار به شهروندان توصیه کرد: رانندگان خودروهای سواری از سوار کردن افراد مشکوک بویژه در نیمه‌های شب خودداری کنند.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی