عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

سیاوش خیرابی : بازیگری را کنار می‌گذارم !!

سیاوش خیرابی : بازیگری را کنار می‌گذارم !!
«سیاوش خیرابی» در گفتگویی جنجالی با "کافه سینما" شوک عجیبی به هوادارانش وارد کرد. این بازیگر نوپا و محبوب اعلام کرد: من دیگر تحمل ادامه دادن بازیگری در این فضای عجیب را ندارم. بازیگری را برای همیشه کنار می‌گذارم تا حداقل اعصاب و روح و روانم در آرامش باشد.
 
یعنی بازیگری تمام!!…«سیاوش خیرابی» بازیگر خوش سیما و محبوبِ صداسیما و سینمای ایران، متولد 1363 در تهران است. خیرابی که در نوجوانی بازیگری را به خاطر درس رها کرده بود، در سال 87 با بازی در سریال «ترانه مادری» به شهرت و محبوبیتی عجیب دست یافت و اکنون می‌توان او را در بین تمامی بازیگران ایرانی، صاحب "وب های هواداری" بسیاری در دنیای مجازی دانست.

در سراسر اینترنت، توسط علاقه مندان و هوادارن سیاوش خیرابی، بیش از ده ها وب هواداری برای ابراز علاقه به او زده شده است که در نوع خود برای این بازیگر تازه وارد و نوپا، اتفاقی عجیب و جالب به حساب می‌اید.

«سیاوش خیرابی» در گفتوگویی اختصاصی با «کافه سینما» ، با تواضع و آرامش، شوکی عجیب را به هوادارانش وارد کرد. او گفت:

«من دیگر تحمل ادامه دادن بازیگری در این فضای عجیب را ندارم. بازیگری را به زودی برای همیشه کنار می‌گذارم تا حداقل اعصاب و روح و روانم در آرامش باشد. باور کنید هیچ ادعایی ندارم و خاک پای مردم و بزگان سینمای ایران مانند استاد انتظامی و استاد مشایخی و استد رشیدی و …هستم، اما متاسفانه فیلم ها و سریالهایی که بازی کرده ام چندان به دلم نمی‌نشیند و تلاشهایم بعضا انچنان که می‌خواهم نتیجه نمی‌دهد.

متاسفانه در بعضی مواقع، پشت پرده ی مسائل، آرامش را از بازیگران ربوده و شرایط نرمال برای پیشرفت را از بین برده است. در موقع بازی در فیلمها و سریال های فیلمای مختلف به جای این که بر سر بازیگری خود متمرکز باشم باید با 1001 مشکل دست و پنجه نرم کنم. انگار ما، هم باید بازیگر باشیم هم وظیفه ی دیگران را انجام بدهیم و هم توهین بشنویم!.

سیاوش خیرابی در گفتوگو با "کافه سینما" ادامه داد: سر چند تا از همین کارهایی که انجام دادم، کارگردان هی کات می‌داد! دوباره صحنه را می‌گرفتیم باز هم کات می‌داد! کارمان را درست هم انجام می‌دادیم، اما این قدر کات داد که آخر همه دیوانه شده بودیم! خود کارگردان محترم هم نمی‌دانست دارد چه کار می‌کند…

 
از این اتفاقات زیاد است. دوستان خیال می‌کنند گیر دادن به بازیگر و آرامش را از او گرفتن ارتقای درجه می‌اورد! و متاسفانه این فقط حرفِ منِ کوچکترین نیست، اساتید و بزرگانِ بازیگری هم از دست کارگردان های بی سواد خسته شده اند. فقط بلند اذیت کنند. آخرش هم که چی؟! هیچی که هیچی! در انتها می‌بینیم متاسفانه از همان فیلم ساخته شده هم هیچ چیزی در نیامده.

سیاوش خیرابی در انتها به "کافه سینما" گفت: صادقانه می‌گویم که با همه ی وجودم، که با همه ی وجودم، مردم و طرفدارانم را دوست دارم، اما فعلا، نه پیشنهادی دارم و نه علاقه ای به پذیرش هر پیشنهادی. با این وضع درهم و برهم، ادامه بازیگری چندان برایم جذاب نیست.

 
وقتی قرار است کار در فلان فیلم و بازی در فلان سریال، آرامش را از من بگیرد و اذیت کردن ها و توهین های عوامل فیلم، لذت بردن از هنر و سینما را از من بدزدد، دیگر ادامه بازیگری برایم چندان هیجان انگیز نیست. با این وضع ادامه نمی‌دهم. برای همیشه بازیگری را می‌گذارم کنار تا به آرامش برسم. یعنی بازیگری تمام!.»

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی