عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی

بلیط هواپیما

دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی

بلیط هواپیما

فرار شجاع ترین زن جهان به آمریکا + عکس

مجموعه : مجله خبری روز
فرار شجاع ترین زن جهان به آمریکا + عکس
مقامات محلی در مکزیک تایید کردند که تنها افسر پلیس زن این کشور فرار کرده وبه امریکا پناه برده است.

ماریسول والس گارسیای 20 ساله ودانشجوی رشته جرمشناسی که سال گذشته میلادی بعنوان رییس پلیس یکی از مخوف ترین شهرهای مرزی مکزیک انتخاب شده بود، به امریکا گریخته است.

به نوشته سی ان ان این زن شجاع بعد از آنکه هیچ مردی ریاست بر اداره پلیس پراکسیدیس را قبول نکرد، این سمت را پذیرفت و لقب شجاعترین زن مکزیک را از آن خود کرد اما در نهایت تعجب وی به امریکا پناهنده شده است. وی سال گذشته بعد از قبول پلیس رییس پلیسی توجه جهانیان را به خود جلب نمود.

 
 فرار شجاع ترین زن جهان به آمریکا + عکس
بعد از کشته شدن همکاران سابق این خانم پلیس و عدم وجود داوطلب مرد در منطقه، مقامات موافقت کردند تا گارسیا را بعنوان رییس پلیس یکی از شهرهای مخوف در مرز با امریکا کنند.
البته خوزه لوئیس گوئررو شهردار شهر پراکسیدیس به سی ان ان گفت والس گارسیا بدلایل شخصی کار خود را ترک کرده است چرا که نوزاد 8 ماهه اش مریض شده و قادر به ادامه کار نیست. وی افزود والس گارسیا بعد از خوب شدن نوزادش به سر کار باز خواهد گشت.
شهر پراکسیدیس در ایالت چیهوآهوآ قرار داشته و در 35 مایلی جنوب شرق سیوداد خوآرز است که بعنوان خونین ترین شهر جهان معروف شده است. آندرس مورالس مدیر اجرایی در شهر میگوید خبر فرار زن پلیس صحت نداشته و بدلیل نگهداری از پسر 8 ماهه اش که مبتلا به برونشیت شده مجبور به ترک کارش شده است. وی ترک کار توسط پلیس زن و پناهندگی به امریکا را شایعات بی اساس خواند.
 
 فرار شجاع ترین زن جهان به آمریکا + عکس
روزنامه ال دیاریو جمعه گزارش داده بود که والس گارسیا با دریافت چند نامه تهدید به مرگ شغل خود را رها کرده و به امریکا پناه برده است. در این نامه ها تهدید شده بود که اگر شغل خود را رها نکند، پسرش را جلوی چشمش می کشند. در همین حال خبرگزاری فرانسه از منابع موثق نقل کرده که والس گارسیا با هواپیما به امریکا رفته و در خواست پناهندگی کرده است.
 
این منبع خبری فرار را به نقل از وابستگان نزدیک والس گارسیا اعلام کرده است. از سال 2006 که فیلیپه کالدرون رییس جمهور مکزیک مبارزه علنی خود با قاچاقچیان مواد مخدر را اعلام کرد تاکنون 35 هزار نفر در درگیری با ارتش مکزیک کشته شده اند.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب