عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

پاتوق فوتبالیست ها و مداحان قلیان‌کش کجاست؟!

پاتوق فوتبالیست ها و مداحان قلیان‌کش کجاست؟!
اگر چه برخی از افراد مشهور مانند فوتبالیست ها و مداحان الگویی برای جوانان هستند اما به راحتی می توان برخی از آنها را در قهوه خانه ها پیدا کرد. امروزه با تغییر تفریحات جوانان و قرار گرفتن قلیان در صدر این تفریحات،این امر به برخی از چهره های سرشناس از جمله بازیگران، فوتبالیست ها و مداحان نیز سرایت کرده است. بد نیست بدانید برخی از این افراد در کجا قلیان می کشند.

انتخاب نوشت، بهترین جا برای این افراد سفره خانه سنتی میراث فرهنگی در میدان هفت تیر است. در آنجا چهره های آشنایی از جمله فوتبالیست های معروف، مداحان اهل بیت و برخی از هنرمندان و خوانندگان را مشاهده می کنید. اینجا خبری از قلیان ارزان نیست و با پرداخت17هزار تومان تنها می توانید از روی صندلی آنها را تماشا کنید.

بر اساس این گزارش، مـ- م بازیکن سابق استقلال، الف-م بازیکن سرشناس فوتبال پایتخت و ع-هـ و ر- ب از مداحان همیشه در این مکان حضور دارند، همچنین برخی از فوتبالیست ها پا را فراتر از این نهاده و حتی در ایام ماه مبارک رمضان به صورت مخفیانه و از طریق در مخفی مخصوص مشتریان خاص وارد قهوه خانه ها شده و اقدام به کشیدن قلیان می کنند.

به عنوان مثال ر-ع فوتبالیست با حضور در یک قهوه خانه مشهور بنام ح.کثیف در ماه مبارک رمضان در جلوی چشم دهها نفر اقدام به کشیدن قلیان می کند.

به نظر می رسد این افراد بدون در نظر گرفتن شرایط و موقعیت خود اقدام به شکستن برخی از هنجار ها می کنند و البته چنین مسائلی قطعا می تواند سبب بروز مشکلات و تأثیرات منفی بر قشر هدف جامعه یعنی جوانان شود.

loading...

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی