عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
بلیط هواپیما
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
بلیط هواپیما
دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق
دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق

گریه بانوان فوتبالیست تیم ملی در پی لغو مسابقه این تیم

مجموعه : مجله خبری روز
گریه بانوان فوتبالیست تیم ملی در پی لغو مسابقه این تیم
مهر:تیم ملی فوتبال بانوان كشورمان كه خود را برای حضور در دور دوم رقابتهای مقدماتی المپیك لندن آماده كرد بود، قرار بود ساعت 19:00 روز جمعه به مصاف تیم ملی اردن برود كه به دلیل اجازه ندادن مسئول برگزاری مسابقات از كشور بحرین به جهت استفاده بانوان ایرانی از پوشش اسلامی، این بازی برگزار نشد.

این در حالی بود كه پیش از این ملی پوشان كشورمان در دور اول رقابتهای مقدماتی المپیك لندن با پوشش كامل اسلامی به رقابت با حریفان خود پرداخته بودند . بازیكنان تیم ملی پس از حضور در زمین مسابقه و خواندن سرود جمهوری اسلامی ایران و زدن دور افتخار در استادیوم و در نهایت سجده كردن بر پرچم مقدس كشورمان،زمین مسابقه را با چشمانی اشك آلود ترك كرده و بازیكنان اردنی به همراه تماشاگرانی كه در ورزشگاه حضور داشتند به تشویق تیم ملی ایران پرداختند. این بازی قرار بود در ورزشگاه 75 هزار نفری ورزشگاه امان اردن به مصاف حریفان خود برود.

علی كفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال در این مورد به سایت فدراسیون فوتبال گفت: پیش از این ما با سپ بلاتر- رئیس فدراسیون جهانی فوتبال- فیفا مذاكرات لازم را در خصوص حضور بانوان ایرانی با پوشش كامل اسلامی انجام داده بودیم اما متاسفانه نمی دانم چرا مسئول برگزار كننده مسابقات اجازه بازی به تیم ملی كشورمان را نداده است.

كفاشیان ادامه داد: هر چند كه در قانون فیفا آمده است هیچ كشوری حق ندارد با پوشش اسلامی بازی كند اما ما با مسئولان فدراسیون جهانی فوتبال رایزنی های لازم را انجام داده بودیم و متاسفانه مشخص نیست كه چرا مسئول بحرینی مسابقات از حضور بانوان در این دیدار جلوگیری كرد.

X لیزر پوست،جوانسازی پوست،زیبایی اندام،پیکرتراشی و لاغری
Xبستن تبليغ
لیزر پوست،جوانسازی پوست،زیبایی اندام،پیکرتراشی و لاغری