اینترنت رایگان برای كاربران ایرانی !!!

مجموعه : مجله خبری روز
اینترنت رایگان برای كاربران ایرانی !!!
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد گفت: در 7 سال آینده اینترنت برای كاربران در ایران رایگان ارایه می‌شود.

به گزارش فارس، علی آبسالان در آستانه برگزاری چهارمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و شهر الكترونیك در جمع خبرنگاران در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد اظهار داشت: بعد از ارایه اینترنت رایگان نرخ بهای استفاده از خدمات اینترنت بر اساس سرویس‌های ارائه شده به كاربران محاسبه و دریافت می‌شود.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد با بیان اینكه به دلیل وسعت و تنوع خدمات در یك شهر الكترونیكی و به روز شدن خدمات در این حوزه هیچ وقت نمی‌توان ادعا كرد كه ما یك شهر الكترونیكی كامل هستیم گفت: به همین منظور هیچگاه به معنای واقعی به مفهوم شهر الكترونیك نمی‌رسیم.

آبسالان با اشاره به اهمیت توسعه زیر ساخت‌ها در ارایه خدمات مطلوب اینترنتی اظهار داشت: بر این اساس تا پایان سال پهنای باند اینترنت در مشهد به 150 "مگ پرسكنت " افزایش می‌یابد.

رئیس ستاد چهارمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و شهر الكترونیك مشهد با بیان اینكه در مسیر توسعه فناوری نباید راه را اشتباه پیمود گفت: در این راستا و به منظور ارائه خدمات الكترونیكی دستگاه‌های نیازمند تغییر در فرایندهای اداری درون سازمانی خود هستند كه این امر مستلزم كسب آموزش و فرهنگ سازی است.

وی با اشاره به برگزاری چهارمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و شهر الكترونیك ( اله‌سیت 90) در مشهد اشاره كرد و افزود: این نمایشگاه با یك رویكرد ویژه در پی ایجاد هم‌افزایی خاص در میان مسئولان كشور است.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب