عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی

بلیط هواپیما

دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی

بلیط هواپیما

آرایش و گیاهان

یکی دیگر از فواید خوراکی ها و گیاهان استفاده از آنها برای آرایش نمودن است و این بدان علت است که گیاهان و خوراکی ها دارای منابع بسیار مهمی هستند که برای تمام اعضای بدن از جمله پوست، مو، ناخن مفید می باشد.

این منابع مربوط به هورومونها، ویتامین ها و … می باشد که مواد گفته شده، سرشار از آنها می باشند، که این موارد علاوه بر تغذیه اعضای نامبرده در شادابی و طراوت و زیبایی آنها نیز اثر دارد.

باید دانست، همانطور که ما به خوبی از اعضای درونی و بیرونی خود مراقبت می کنیم و مواظب انواع بیماری ها هستیم تا به آنها مبتلا نشویم و همچنین مواظب مزاج خود نیز هستیم و همیشه سعی می کنیم که بهترین مواد غذایی را استفاده کرده و بخوریم تا همیشه سالم و سلامت بمانیم ، باید از پوست و مو و ناخن خود نیز بیشتر مراقبت کنیم چرا که این اعضا همیشه در معرض دید و ارتباط با اطرافیان می باشند و مطمئنا از نظر روان شناسی نیز در انسان هایی که دارای ظاهری آراسته تر می باشند در ارتباطات نیز موفق ترند و آدمی از همنشینی با آنها لذت بیشتری می برد و خود فرد نیز دارای روحیه بهتری خواهد بود و حتی در خود او نیز اثرات مثبتی خواهد داشت.

بنابراین پوست بدن و موها نیز به تغذیه احتیاج دارند، پوست و مو مواد غذایی را از بیرون از بدن هم جذب می کنند و بدین گونه سلامت می مانند. در ضمن باید بدانیم رنگ و روی شما نشان دهنده سلامتی و داشتن باطن سالم شما می باشد و نشان می دهد که شما دارای اعضای درونی سالمی هستید که همگی به خوبی به وظیفه شان عمل کرده و سالم هستند.

 

 

پایگاه فرهنگی تفریحی ایران ناز