اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

آرایش و گیاهان

یکی دیگر از فواید خوراکی ها و گیاهان استفاده از آنها برای آرایش نمودن است و این بدان علت است که گیاهان و خوراکی ها دارای منابع بسیار مهمی هستند که برای تمام اعضای بدن از جمله پوست، مو، ناخن مفید می باشد.

این منابع مربوط به هورومونها، ویتامین ها و … می باشد که مواد گفته شده، سرشار از آنها می باشند، که این موارد علاوه بر تغذیه اعضای نامبرده در شادابی و طراوت و زیبایی آنها نیز اثر دارد.

باید دانست، همانطور که ما به خوبی از اعضای درونی و بیرونی خود مراقبت می کنیم و مواظب انواع بیماری ها هستیم تا به آنها مبتلا نشویم و همچنین مواظب مزاج خود نیز هستیم و همیشه سعی می کنیم که بهترین مواد غذایی را استفاده کرده و بخوریم تا همیشه سالم و سلامت بمانیم ، باید از پوست و مو و ناخن خود نیز بیشتر مراقبت کنیم چرا که این اعضا همیشه در معرض دید و ارتباط با اطرافیان می باشند و مطمئنا از نظر روان شناسی نیز در انسان هایی که دارای ظاهری آراسته تر می باشند در ارتباطات نیز موفق ترند و آدمی از همنشینی با آنها لذت بیشتری می برد و خود فرد نیز دارای روحیه بهتری خواهد بود و حتی در خود او نیز اثرات مثبتی خواهد داشت.

بنابراین پوست بدن و موها نیز به تغذیه احتیاج دارند، پوست و مو مواد غذایی را از بیرون از بدن هم جذب می کنند و بدین گونه سلامت می مانند. در ضمن باید بدانیم رنگ و روی شما نشان دهنده سلامتی و داشتن باطن سالم شما می باشد و نشان می دهد که شما دارای اعضای درونی سالمی هستید که همگی به خوبی به وظیفه شان عمل کرده و سالم هستند.

 

 

پایگاه فرهنگی تفریحی ایران ناز