عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

جنجالی ترین جمله فردوسی پور در برنامه نود

مجموعه : مجله خبری روز
جنجالی ترین جمله فردوسی پور در برنامه نود
این ها همان هایی هستند که در دو سال گذشته کشور را به آشوب کشیدند. ما سیاسی بازی نمی کنیم. این ها هر جا که به نفع شان باشد از ملت مایه می گذارند.

خبرآنلاین: « نتیجه می گیریم رای مردم مهم نیست.» این یکی از جملات جنجالی عادل فردوسی پور بود در برنامه 90 دوشنبه شب که 3 بامداد تمام شد.

به گزارش خبرآنلاین: فردوسی پور و احمد لطفی بیش از 3 ساعت با هم چالش کردند اما هیچ یک از موضع شان کوتاه نیامدند .حتی حرف های بیش از 15 نماینده مردم در انتقاد از انتقال تیم ها هم مانعی برای بازگشت لطفی از حرف هایش نشد و او تا پایان تاکید داشت که این تیم به شهرش منتقل شده.

 
عادل هم در بخشی از برنامه وقتی آرای 91 درصدی بیش از 2 میلیون نفر را نشان داد که می گفتند تیم ها نباید منتقل شوند ، به لطفی گفت:« پس نتیجه اخلاقی می گیریم رای مردم و نظر کارشناسان مهم نیست.» این حرفی بود که از سوی یوسف نژاد نماینده مردم ساری هم تاکید شد. او گفت:« از نظر قانون این انتقال ها غیر قانونی است. مگر تیم فوتبال ، شکلات است که هدیه اش بدهیم.»

کواکبیان ، نماینده مردم سمنان هم روی خط آمد و گفت:« دولت به دلیل آرای ملت باید همین امشب رایش را برگرداند.» اخوان ، نماینده مردم تفرش و آشتیان هم به شدت از لطفی انتقاد کرد و برای حرف های او از مردم عذرخواست تا لطفی بگوید :« این ها همان هایی هستند که در دو سال گذشته کشور را به آشوب کشیدند. ما سیاسی بازی نمی کنیم. این ها هر جا که به نفع شان باشد از ملت مایه می گذارند.»

 
این حرف سبب واکنش کواکبیان شد و او گفت:« دوست مان کم آورد و باز بحث را سیاسی کرد. امشب برنامه 90 یک رفراندوم ورزشی گذاشت و مردم رای دادند . حالا بر همه ما که ادعای احترام به رای ملت را داریم واجب است ، این نظرسنجی را بپذیریم.»

یکی دیگر از منتقدان طرح ، نماینده مردم آبادان بود که گفت:« اگر به این استدلال ها باشد ، باید 2 تا تیم دیگر هم به ما بدهند چون ما مهد فوتبالیم ، تازه 8 سال هم جنگیدیم.» حسینی ، نماینده اهواز هم گفت:« آقای لطفی نیم ساعت دیگر بماند ، هیات دولت را هم می برد اراک.

 
اگر قرار به انتقال باشد باید وزارت نفت به خوزستان بیاید که معدن نفت ماست. » این گفته او خنده خود لطفی را هم به مراه داشت. این مهمترین اتفاق جدال بی نتیجه 3 ساعته بود. که عادل در لحظه آخرش گفت:« امیدوارم تصمیمات ورزش ، ورزشی گرفته شوند. راه های دیگری هم برای رسیدن به محبوبیت است.»
loading...

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی