عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

واکنش رئیس سازمان سنجش به شایعه لو رفتن سئوالات کنکور

مجموعه : مجله خبری روز
واکنش رئیس سازمان سنجش به شایعه لو رفتن سئوالات کنکور
مهر : رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در مورد شائبه لو رفتن سئوالات کنکور در حوزه های خارج کشور گفت: سازمان سنجش آموزش کشور از گذشته درباره اختلاف ساعت حوزه های امتحانی خارج از کشور کار کرده و سئوالاتی متفاوت با سئوالات داخل کشور طراحی کرده است.

دکتر محمدحسین سرورالدین افزود: گروه سئوالات آزمون سراسری از ابتدا به دو گروه تقسیم شده است و سئوالات متفاوتی برای حوزه های خارج از کشور طراحی می شود و نگرانی از این بابت وجود دارد.

وی گفت : آزمون سراسری کشور ما هر سال در نقاط دیگر جهان که دارای رایزنی علمی و سفارتخانه هستیم با حضور فرزندان دیپلمات ها و دیگر داوطلبان ایرانی برگزار می شود.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور افزود : علاوه بر ایران، آزمون سراسری در بیش از 20 حوزه امتحانی خارج از کشور هم برگزار می شود و با توجه به اینکه افق هر یک از کشورها متفاوت است، این اختلاف ساعت ممکن است موجب مشکلاتی در فرآیند آزمون شود.

وی گفت : برخی از نمایندگان مجلس در این باره اظهار نگرانی کردند که این اختلاف ساعت ممکن است باعث لو رفتن سئوالات شود.

سرورالدین گفت : سازمان سنجش در کشورهایی که سفارت ایران وجود دارد و فرزندان دیپلمات ها و یا ایرانی ها که مایل به شرکت در آزمون سراسری هستند کنکور برگزار می کند.

به گزارش مهر، پیش از این برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه با حضور رئیس سازمان سنجش از لو رفتن سئوالات کنکور به دلیل اختلاف ساعت با کشورهای خارجی ابراز نگرانی کرده بودند.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی