عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بازداشت دختران نیمه عریان، مست و رقاص توسط سپاه

بازداشت دختران نیمه عریان، مست و رقاص توسط سپاه
فرمانده سپاه ناحیه نور از شناسایی و كشف 2 محفل پارتی در این شهرستان و دستگیری عوامل آن خبر داد.
 
انتخاب:یوسف طالب‌نژاد با اعلام خبر كشف 2 محفل پارتی و دستگیری عوامل آن توسط سربازان بقیه‌‌الله سپاه ناحیه نور گفت: بر اساس اخبار و گزارش‌های واصله مردمی مبنی بر برپایی پارتی مختلط شبانه در منزلی واقع در یكی از شهرك‌های ساحلی نور و پس از بررسی و اطمینان از صحت و سقم خبر، اقدامات لازم برای انحلال این جشن و پارتی صورت گرفت.
 
وی تصریح كرد: سربازان بقیه‌الله سپاه ناحیه نور به همراه ضابطان قضایی انتظامی پس از كسب دستور مقام قضایی و هماهنگی لازم وارد محل برگزاری پارتی شدند كه به محض ورود تعداد زیادی از دختران و زنان و مردان را با وضعیت نیمه‌عریان و در حال شرب خمر و مستی و رقص و پایكوبی مشاهده كردند. فرمانده سپاه ناحیه نور افزود: این افراد كه همگی شرب خمر كرده و حالت غیرعادی داشتند با مشاهده ماموران با آنان درگیر و اقدام به فحاشی كردند.
 
وی اضافه كرد: برخی از آنان نیز اقدام به پرتاب و دوركردن مشروبات الكلی خارجی و ادوات و آلات جرم به منازل و ویلاهای همجوار كردند و مانع ورود ماموران می‌شدند كه توسط ماموران دستگیر و پس از تفهیم اتهام و ثبت اسامی و تنظیم صورتجلسه به همراه اقلام و آلات مكشوفه به كلانتری ایزدشهر نور منتقل شدند تا پس از تكمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی ارسال و تحویل شوند.
 
وی از كشف 7 بطری بزرگ یك لیتری مشروبات الكلی خارجی و دستگیری 15 مرد و زن در این پارتی خبر داد. فرمانده سپاه ناحیه نور درباره كشف محفل پارتی دوم نیز گفت: بر اساس گزارش‌های امت حزب‌الله و تحقیقات میدانی به‌عمل آمده توسط پرسنل واحد اطلاعات ناحیه نور برگزاری محفل پارتی مختلط همراه با موسیقی جاز و سیستم صوتی و…
 
در روستایی در منطقه چمستان با هماهنگی مقام‌های قضایی این محفل كشف و 16 زن و مرد دستگیر شدند. طالب‌نژاد افزود: در این محفل پارتی نیز 6 قوطی500 سی‌سی مشروب مصرف شده از نوع ویسكی، 3 قوطی500 سی‌سی حاوی مشروب از نوع ویسكی، 3 بسته پاسور، مقادیری موادمخدر از نوع حشیش و 2 بطری شیشه‌ای یك لیتری از انواع مشروبات الكلی خارجی مصرف شده كشف شد.