عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی

بلیط هواپیما

دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی

بلیط هواپیما

شیک پوش ترین مرد سال +عکس

شیک پوش ترین مرد سال +عکس
مالک جنجال ساز ویکی لیکس از سوی مجله «لو فیگارو مادام» چاپ فرانسه به عنوان یکی از مردان خوش پوش جهان انتخاب شد، با این انتخاب آسانژ ۳۹ ساله در کنار سر‌شناسان دیگری چون کالین فرث، باراک اوباما و تام فورد قرار گرفت.
 
ژولیان آسانژ ـ موسس ویکی لیکس ـ تنها در عرصه سیاست و بین الملل محدود نشده، بلکه آوازه و شهرت او به عرصه‌های دیگر نیز کشیده شده است. مالک جنجال ساز ویکی لیکس از سوی مجله «لو فیگارو مادام» چاپ فرانسه به عنوان یکی از مردان خوش پوش جهان انتخاب شد.
 
به گزارش سرویس بین الملل «فردا» به نقل از وب سایت روزنامه دیلی میل چاپ انگلستان، با این انتخاب آسانژ ۳۹ ساله در کنار سر‌شناسان دیگری چون کالین فرث، باراک اوباما و تام فورد قرار گرفت. این مجله فرانسوی در گزارش خود این گونه به توصیف آسانژ می‌پردازد «آسانژ چهره‌ای فرشته گون دارد و موهایی سپید دارد که بر جذابیت و زیبایی او می‌افزاید و موجب تغییرات اساسی در دستگاه دیپلماسی آمریکا شده است…
 
آسانژ همچنین شباهت بسیاری به دانشجویان سابق دانشگاه آکسفورد دارد». این گزارش در حالی منتشر می‌شود که مجله تایم در اولین شماره ماه اوت خود 100 مرد برتر سال را به مانند سالهای گذشته انتخاب کرده است. در بین اسامی این 100 نفر نام آسانژ نیز دیده می شود.
 
از سوی دیگر، در بخشی از این گزارش اشاره شده است که این وضعیت در خصوص دوران پیش از انتقال او به زندان باز می‌گردد و در حال حاضر آسانز از دوران طلایی خود فاصله بسیاری دارد. به گزارش «فردا»، ژولیان آسانژ که در اواخر سال ۲۰۱۰ با افشاگری‌های خود روابط دیپلماتیک در سطح جهان را دگرگون ساخت، در ابتدا به دلیل فساد اخلاقی در دادگاهی در سوئد مورد بازخواست قرار گرفت.
 
پس از آزادی او از زندان، آسانژ بار دیگر به دلیل مخفی شدن راهی دادگاه شد. در آخرین دادگاه آسانژ نیز حکم بر این شد که او در زمینه پرونده افشاگری خود به آمریکا تحویل داده شود که او به شدت با او تصمیم مخالف بود. در حال حاضر او پیش بینی می‌کند که در آینده‌ای نه چندان نزدیک به گوانتانامو منتقل شود.

دانلود

دانلود