اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

انتشار آلبوم موسیقی 2 زبانه، با صدای بهرام رادان

انتشار آلبوم موسیقی 2 زبانه، با صدای بهرام رادان
این اولین باری نیست که یک بازیگر سینما علاقه خود را به خوانندگی با تهیه و تولید یک آلبوم موسیقی اعلام می کند! پیش از این چهره های برجسته ای چون محمدرضا گلزار، شهاب حسینی، امین حیایی، حامد بهداد، مهران مدیری، محمدرضا هدایتی، برزو ارجمند، امیرحسین مدرس، و… نیز توانایی های خود را در عرصه موسیقی محک زده اند.

شاید قضاوت درباره آثار موسیقایی این افراد در این فرصت میسر نباشد، اما با نگاهی گذرا به این آثار می توان به این نتیجه رسید که اغلب آلبوم ها با استقبال چندان خوبی مواجه نشده اند، ولی در کنسرت هایی که با حضور بازیگران روی صحنه و به عنوان خواننده برگزار می شود، موضوع کاملا متفاوت است و جمعیت زیادی برای شنیدن صدا یا دیدن بازیگر محبوب خود روی صحنه به سالن می آید.

بهرام رادان، بازیگر پرکار این روزهای سینمای ایران هم تصمیم گرفته خوانندگی را تجربه کند و در عرصه موسیقی نیز خود را محک بزند. رادان، که طی سال های اخیر همواره یکی از سوپراستار های سینمای ایران بوده، این بار قصد دارد با ورود به عرصه موسیقی در این رشته هنری نیز خود را ستاره ای تمام عیار مطرح کند.

اگر به کارنامه آقای بازیگر نگاه کنیم متوجه می شویم که بهرام رادان در انتخاب های سینمایی اش در سال های اخیر بسیار هوشمندانه و مدبرانه عمل کرده تا خود را بازیگر بالغ سینمایی معرفی کند، از این رو می توان حضور او در عرصه موسیقی را ریسک بزرگی تلقی کرد؛ چرا که اگر نتواند موفقیتی به بزرگی توفیقی که در بازیگری نصیب او شده است، کسب کند بدون شک جایگاهش در مقام بازیگری هم تنزل خواهد داشت و از طرفی اگر بتواند در آسمان موسیقی مثل بازیگری، بدرخشد خود را هنرمند درجه یک چندمنظوره معرفی خواهد کرد.

بر اساس این خبر که در یکی از نشریات کشور چاپ شد،آلبوم رادان در حال حاضر مرحله میکس و مسترینگ را در کشور ترکیه طی می کند و پس از آن راهی بازار موسیقی خواهد شد.

نکته دیگر درباره فعالیت موسیقیایی بهرام رادان این است که علاوه بر این آلبوم موسیقی، رادان قصد دارد کلیپ یکی از ترانه های این آلبوم را نیز تولید و به همراه آلبوم خود به بازار عرضه کند. اما شاید برجسته ترین ویژگی آلبوم بهرام رادان، که هنوز برای آن اسمی هم انتخاب نشده، دوزبانه بودن آن است، به طوری که شنیده می شود هشت قطعه به زبان انگلیسی و حدود شش قطعه به زبان فارسی است.