اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

مردی که همسرش او را به فساد اخلاقی کشاند !!

مجموعه : مجله خبری روز
مردی که همسرش او را به فساد اخلاقی کشاند !!
جدایی خواهرم از شوهرش ضربه روحی بسیار سنگینی برای خانواده ام بود و این مسئله پدر و مادرم را دچار افسردگی شدیدی کرد. در آن شرایط من تصمیم گرفتم ازدواج کنم تا شاید تغییری در زندگی مان به وجود بیاید و خودم نیز از تنهایی در بیایم اما افسوس که با این تصمیم عجولانه نه تنها شرایط خانه بهتر نشد بلکه سرنوشتم را خراب کردم و در منجلاب فساد و اعتیاد غوطه ور شدم.
مرد جوان در مرکز مشاوره پلیس خراسان رضوی افزود : یک روز که مادرم را دکتر برده بودم در اتاق انتظار مطب با دختر خانمی آشنا شدم که همراه خاله اش به آنجا آمده بودند.

من پس از گفتگویی کوتاه شماره تلفن آن خانم را گرفتم و از آن روز به بعد ارتباط تلفنی ما برقرار شد. متأسفانه با وجود آن که هیچ شناختی نسبت به شهلا و خانواده اش نداشتم خیلی زود به او وابسته شدم و از پدر و مادرم خواستم به خواستگاری اش بروند. خانواده ام با شنیدن این پیشنهاد خوشحال شدند و پس از برگزاری مراسم خواستگاری، من و شهلا با هم ازدواج کردیم. ولی افسوس که در مدت کوتاهی متوجه شدم همسرم به مواد مخدر اعتیاد دارد.

با روشن شدن این واقعیت می خواستم موضوع را با خانواده ام مطرح کنم اما وضعیت روحی والدینم نگران کننده بود و به توصیه پزشک تحت هیچ شرایطی نباید استرس و ناراحتی به آنها وارد می شد به همین دلیل تصمیم گرفتم شهلا را ترک بدهم ولی هر چه تلاش کردم به نتیجه ای نرسیدم و این موضوع مرا بسیار آزرده خاطر کرده بود. ازشما چه پنهان، همسرم که فردی رفیق باز است هر روز دوستان بی سر و پای خود را به خانه دعوت می کرد.

 
او زمینه ارتباط غیر اخلاقی من و دوستانش را برای این که سرگرم شوم و ایرادی به کارهایش نگیرم به وجود آورد و حتی با این ترفند که مصرف مواد مخدر برای اعصابم مفید است مرا به دام انداخت. با شرمندگی باید اعتراف کنم زمانی به خودم آمدم که متوجه شدم در منجلاب فساد و اعتیاد غوطه ور هستم و همسرم نیز حال و روز بهتر از من ندارد.

او خانه ما را پاتوق کثیف کاری دوستانش کرده است و از آن ها پول می گیرد.مرد جوان اشک هایش را پاک کرد و گفت: اشتباه من این بود که بدون شناخت با دختری غریبه ازدواج کردم و اشتباه خانواده ام نیز این بود که می گفتند چون ازدواج اجباری خواهرم به طلاق ختم شده است مرا آزاد گذاشتند تا خودم انتخاب کنم و گفتند هیچ نظری نمی دهند.