اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

پایانی غم انگیز برای معروف ترین خواننده زن انگلیس

پایانی غم انگیز برای معروف ترین خواننده زن انگلیس
ایران ناز : خبر مرگ یکی از خواننده‌های با استعداد و البته بحث‌انگیز سبک‌های آراندبی، سول و جز آن‌هم در سن ۲۷ سالگی برای موسیقی‌دوستان شوک‌آور و غیرمنتظره بود. اما آن‌چه عجیب‌تر بود رخ دادن مرگ امی واینهاوس در سن ۲۷ سالگی بود که او را نیز به کلوب ۲۷ اضافه می‌کند.وی در اواخر عمرش دچار اعتیاد شد و به عقیده برخی علت اصلی مرگ وی اعتیاد می باشد. برخی از آخرین عکس های وی را تماشا کنید :
 
پایانی غم انگیز برای معروف ترین خواننده زن انگلیس
 
پایانی غم انگیز برای معروف ترین خواننده زن انگلیس

 
پایانی غم انگیز برای معروف ترین خواننده زن انگلیس
 
پایانی غم انگیز برای معروف ترین خواننده زن انگلیس

کلوب ۲۷ چیست؟
باشگاه ۲۷، نام کلوبی است از ستارگان موسیقی که همگی در سن ۲۷ سالگی مرده‌اند.
شروع کلوب با مرگ «بریان جونز»،«جیمی هندریکس»، «جنیس جوپلین» و «جیم موریسون» بود. این هنرمندان که همگی جوانان صاحب سبک و بااستعداد بودند در دهه‌های ۶۰ و ۷۰ میلادی به کلوب ۲۷ اضافه شدند. پس از آن‌ها در دهه‌ی ۹۰ میلادی «کرت کوبین» رهبر گروه نیروانا که آهنگ‌ساز و نوازنده‌ی گیتار این گروه نیز بود در ۲۷ سالگی خودکشی کرد.
 
البته او در دوران کودکی از علاقه‌اش برای پیوستن به این باشگاه سخن گفته بود. اما تازه‌ترین عضو این باشگاه امی واینهاوس، خواننده‌ی مشهور بریتانیایی و برنده‌ی پنج جایزه گرمی است. امی واینهاوس در سال ۲۰۰۳ و در ۲۰ سالگی با آلبوم «فرانک» به شهرت رسید. در سال ۲۰۰۶ با آلبوم «بازگشت به تاریکی» (Back To Black) به شهرت جهانی رسید و آلبوم او پنج جایزه گرمی برنده شد.

مرگ امی واینهاوس
جسد امی واینهاوس، خواننده مشهور در ساعت ۳:۴۵ بعدازظهر از سوی تیم اورژانس در خانه اش پیدا شد، پلیس علت مرگ را «نامعلوم» ذکر کرده است. نیروهای پلیس از سوی ماموران اورژانس برای تحقیق در مورد مرگ یک زن در آدرسی در میدان کمدن (در شهر لندن) فراخوانده شدند. ماموران جسد یک زن جوان را که در محل، مرده اعلام شده بود یافتند.

 
تحقیقات تا زمان مشخص شدن علت مرگ ادامه دارد. در مراحل اولیه پرونده به صورت مورد نامشخص در دست بررسی است. او به مصرف مواد مخدر، قرص‌های آرام‌بخش و الکل اعتیاد داشت و از تغذیه بد و لاغری مفرط نیز رنج می برد.
 
امی بارها برای ترک اقدام کرده بود. این مشکل بر نبوغ هنری او سایه افکنده بود. او معمولن روی صحنه مست دیده می‌شد و به همین دلیل ناچار شد ماه گذشته کنسرت خود در صربستان را لغو کند.
 
در این کنسرت امی واینهاوس یک ساعت و نیم روی صحنه زمزمه می‌کرد و بخش‌هایی از آهنگ‌هایش را می‌خواند و گاهی صحنه را ترک می‌کرد. مرگ تلخ این ستاره‌، دنیای موسیقی را شگفت‌زده کرده است. او هم‌اکنون با ستاره‌های پیشین دنیای موسیقی در «باشگاه ۲۷» حضور دارد.