اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

دختر 12 ساله ایرانی نابغه نقاشی جهان شد + عکس

مجموعه : مجله خبری روز
دختر 12 ساله ایرانی نابغه نقاشی جهان شد + عکس
ایزابل سالاری دختر ایرانی الاصل 12 ساله‌‌ایی كه در ایتالیا زندگی می‌كند به عنوان نابغه نقاشی جهان شناخته شده است.

به گزارش ایران ناز از اصفهان ایزابل سالاری در جمع خبرنگاران در افتتاحیه نخستین جشنواره بین‌الملل هنرهای تجسمی كودك و نوجوان در اصفهان اظهار داشت: نقاشی را بدون فراگیری از هیچ استادی خود یاد گرفته و باعث عجاب جهانیان شده است.

وی با اشاره به تكنیك نقاشی خویش بیان داشت: نقاشی‌ را سبك انتزاعی انجام می‌دهم و از پنج سالگی آن را آغاز كرده‌ام. نابغه نقاشی جهان ادامه داد: تمام نقاشی‌هایم سرائیده ذهنم است و آنچه در ذهن، عواطف و باورهایم می‌گذرد را در لحظه به روی بوم می‌آورم.

 
دختر 12 ساله ایرانی نابغه نقاشی جهان شد + عکس

وی با توجه به اینكه كشیدن نقاشی را از سن 10 سالگی آغاز كرده، بیان داشت: تا به حال پنج نمایشگاه با تكنیك‌های جدید برگزار كرده‌ام كه استادان اروپا و جهان را خیره كرده است. سالاری در خصوص تكنیك آثار خویش تصریح كرد: بسیاری اعتقاد دارند كه تكنیك من چون تكنیك میكلانژ ناب و منحصر به فرد است.
 
دختر 12 ساله ایرانی نابغه نقاشی جهان شد + عکس

وی با اشاره به اینكه تمام آثارش بدون آموزش و نگاه از اینترنت است، اضافه كرد: هیچ تقلیدی نیز در آن وجود ندارد و از رنگ و روغن برای خلق آثارم استفاده می‌كنم. این نابغه نقاشی جهان با اشاره به اینكه نخستین بار است كه به ایران سفر می‌كند، تاكید كرد: بیشتر نقاشی‌هایم را هنرمندان چین، ژاپن و به طور كل كشورهای شرق بسیار پسندیده‌اند.
دختر 12 ساله ایرانی نابغه نقاشی جهان شد + عکس
 

به گزارش ایرا ناز، نقاشی‌های ایزابل سالاری تاكنون اعجاب بسیاری از هنرمندان بزرگ دنیا را برانگیخته چنان‌كه البرتو وسپاتسیانی كارشناس و منتقد بزرگ نقاشی ایتالیا در مورد او گفته است: آثار این هنرمند نوجوان ایرانی برای بسیاری از نقاشان با تجربه به مثابه نقطه اوج كاری آنها است در صورتی كه برای ایزابل سالاری نقطه آغاز كار است.