اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

آیا میلیونر های کوچک عالم سینما را می شناسید ؟!

آیا میلیونر های کوچک عالم سینما را می شناسید ؟!
معمولاً بازیگران کودک انتخاب می شوند تا در پس زمینه تصویر و داستان فیلم  های سینمایی یا تلویزیونی باشند تا تأثیر دراماتیک بیتشری روی فیلم بگذارند، اما گاهی برخی از این بچه ها طوری در چالش با بازیگران بزرگسال و حرفه ای موفق بوده اند که استعداد بازیگران حتی حرفه ای را به چالش کشیده اند. در اینجا با شماری از این بچه ها که از استعداد نهفته در دورنشان استفاده کردند و صاحب میلیون ها دلار شدند، آشنا می شوید:

● شرلی تمپل
این دختر کوچولو در زمان خود در مرکز توجه همگانی قرار داشت، کار بازیگری را شروع کرد و در فیلم هایی مثل «چشمان درخشان»، «هایدی» و بعدها «شاهزاده کوچک» به اوج محبوبیت رسید. او حتی در سال ۱۹۳۵ موفق شد جایزه ویژه اسکار را از آن خود سازد. شرلی تمپل کارش را با دستمزدی معادل روزانه ۱۰ دلار شروع کرد، اما این مبلغ در سال ۱۹۳۴ به هفته ای یک هزار و ۲۵۰ دلار رسید که رقم بسیار بالایی برای یک بازیگر خردسال در زمان خودش به حساب می آمد.

● مکالی کالکین
این پسرک خوش چهره با چشم های درخشان، واقعاً شایسته ترین کسی است که می توانست پس از شرلی تمپل مطرح می شود و وقتی جان هیوز تصمیم گرفت از او برای نقش اول «تنها در خانه» استفاده کند، به اوج خود رسید. این فیلم نه فقط دستمزد کالکین را افزایش داد و یک میلیون دلار برای بازی در فیلم «دختر من» رساند که موقعیت او را نیز به عنوان یک فرد مشهور محرز کرد.

● دوقلوی اولسن
مری کیت و اشلی اولسن زمانی به شهرت رسیدند که هنوز نمی توانستند درست حرف بزنند و کمتر از یک سال داشتند. در آن زمان آن ها به طور مشترک نقش میشل تانر را در سریال Full House که هشت سال ادامه داشت، بازی کردند. هیچ کس نمی دانست این نقش را دو بچه متفاوت بازی می کنند، اما پخش مستند پشت صحنه این سریال بود که مردم را متوجه ساخت این امپراتوری را دو نفری بنا کرده اند.

محبوبیت آنها که از این سریال شروع شد، بعدها نیز ادامه یافت. آن ها با درآمد ناشی از همان سریال نخست که بازی کردند، یک کمپانی ساختند که برندهایی از کار آن ها را ارائه می داد و مدل اسباب بازی ها، لباس ها و ده ها وسیله دیگر که آن ها دراین سریال استفاده می کردند و حتی عروسک هایی خودشان را تولید می کرد.

درآمد و مایملک آن ها تا آنجا پیش رفت که سال ۲۰۰۷ نام آن ها که آن زمان ۲۰ ساله بودند، در فوربس به عنوان یازدهمین زن ثروتمند حوزه سرگرمی ثبت شد. در آن زمان درآمد هر کدام از آن ها به صدمیلیون دلار می رسید.

● مایلی سایروس
او که به بهترین شکل از دوقلوهای اولسن آموخته بود چگونه از محبوبیت عمومی و موقعیت اش در کمپانی دیزنی استفاده کند، نام خود را در سینما و موسیقی به عنوان چهر ه ای موفق ثبت کرد و در حالی که به دلیل شو تلویزیونی «هانا مونتانا» تبدیل به گران ترین بازیگر کودک در نمایش تلویزیونی شده بود، میلیون ها دلار به دست آورد. او همچنین به عنوان الگوی هم سن و سال هایش مطرح است که این عنوان را همچنان در دست خود دارد.

● گری کلمن
او در طول بازی در سریال Diffrernt Strokes تبدیل به گران ترین بازیگر کودک زمان خود شد. گفته می شود او برای هر اپیزود این سریال ۷۰ هزار دلار دریافت می کرده است. بدبختانه او زمانی متوجه شد که والدین و وکیل اش از پول هایش سؤاستفاده کرده اند که همه پول اش را از دست داده و ورشکست شده بود.

● داکوتا فنینگ
داکوتا فنینگ در هفت سالگی با بازی درنقش «لوسی» در فیلم « من سام هستم» به شهرت رسید. بازی در این فیلم و موفقیت در آن برای او کار بزرگی بود. بازیگری که او باید در مقابل اش بازی می کرد. شان پن بود که در اینجا نقش یک آدم عقب افتاده را بازی کرد.

فنینگ سال ۲۰۰۱ به خاطر بازی در این فیلم جایزه ویژه انجمن بازیگران آمریکا را دریافت کرد و اولین بازیگر هفت ساله ای است که توانسته به این افتخار نایل شود. او پس از موفقیت در این فیلم به بازیگری ادامه داد و نقش هایی پردرآمد را پذیرفت به طوری که سال ۲۰۰۹ نامش در فهرست ثروتمند ترین ستارگان جوان فوربس ثبت شد.

● دانیل رادکلیف
از کسی که بازیگر نقش هری پاتر باشد، چه انتظار دیگری جز موفقیت دارید؟ رادکلیف تنها ۱۱ سال داشت که کار خود در سری فیلم های «هری پاتر» را آغاز کرد و به درآمد و شهرتی تثبیت شده دست یافت. صرف نظر از اینکه او با پایان سری فیلم های «هری پاتر» تا چه حد خواهد توانست عنوان خود را به عنوان یک بازیگر موفق حفظ کند، باید گفت دانیل کلیف از یک حساب بانکی پربها برخوردار است.