عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز
رفع دائم سفیدی و سیاه کننده دائم مو-فروشگاه 5040
رفع دائم سفیدی و سیاه کننده دائم مو-فروشگاه 5040
عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز
بلیط هواپیما
عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز
بلیط هواپیما
دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق
دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق

جزئیات باور نکردنی گران ترین پنت ‌هاوس در تهران !!

جزئیات باور نکردنی گران ترین پنت ‌هاوس در تهران !!
سازه‌ای با مقاومت 8 ریشتر دارای واحدهای 450 تا 550 متری، 1000 متر لابی مجلل، ارتفاع سقف 4 متر، 4 پارکینگ برای هر واحد، دید عالی، تراس بزرگ، 3 آسانسور 14 نفره، سالن اجتماعات، سالن سینما 3 بعدی، سالن بیلیارد و سالن اسکواش نمونه‌ای از امکانات رفاهی و تفریحی تعدادی واحد مسکونی سوپر لوکس در یکی از مناطق شمال تهران است که برای فروش به بازار مسکن عرضه شده است.
اگرچه این روزها متقاضیان کم درآمد یا دارای درآمد متوسط به دنبال واحدهای متراژ متوسط (70 تا 100 متر مربع) با نازل‌ترین قیمت و همچنین با کمترین امکانات رفاهی و عدم برخورداری از امکانات تفریحی هستند، اما طبق اظهارات مشاوران املاک فعال در مناطق شمال تهران 90 درصد خریداران واحدهای سوپرلوکس افرادی هستند که به حرفه «تولیدات پایه» مشغول به کار هستند و اغلب آنها برخلاف دهک‌های پایین، به دنبال ملکی با بیشترین قیمت هستند.

یکی از بنگاهداران واقع در منطقه شمیران گفت: اکثر افرادی که در بازار آهن یا معدن به عنوان سرشاخه مشغول به کار هستند و همچنین کارخانه‌دارانی که تولیدات پایه مثل سیمان و غیره دارند، متقاضیان خرید این دسته از واحدهای سوپر لوکس هستند.

بهنام، این مشاور املاک درباره یکی از گران قیمت‌ترین واحدهای مسکونی یا بهتر است گفته شود سوپرلوکس‌ترین پنت‌هاوس موجود در تهران که در منطقه فرمانیه احداث شده، اظهار کرد: پنت‌هاوسی با 1300 متر مربع مساحت و 2000 متر مربع تراس با کلیه امکانات رفاهی و تفریحی (استخر، سالن ورزش، 6 لاین آسانسور، ارتفاع سقف 60/4، آلاچیق، سینما، سالن بیلیارد و غیره ) در فرمانیه به قیمت متری 25 میلیون تومان از سوی مالک قیمت‌گذاری شده است!!

وی در ادامه تاکید کرد: 25 میلیون تومان تنها قیمت هر متر مساحت داخل پنت‌هاوس است و قیمت هر متر از 2000 متر مربع تراس نیز جداگانه قیمت گذاری می شود در واقع خریدار باید برای هر متر از 3300 متر مربع نیز 25 میلیون تومان پرداخت کند.

گران‌ترین زمین فروخته‌شده در تهران
زمین در مقایسه با ملك همیشه گران‌ترین كالا در بازار مسكن به حساب می‌آمده طوری كه اگر فردی قصد دارد در بازار مسكن سرمایه‌گذاری كند، خرید زمین را ترجیح می‌دهد. اما این مناسبات در حال حاضر رو به دگرگونی است.

براساس گزارش مركز آمار از جزئیات معاملاتی كه در فصل بهار امسال در بازار مسكن انجام و به ثبت رسیده، طی این فصل میانگین قیمت زمین در شهر تهران 18 درصد ارزان‌تر از آپارتمان شده، طوری كه هر متر مربع زمین مسكونی به ارزش یك میلیون و 650 هزار تومان فروخته شده، در حالی كه آپارتمان مترمربعی یك میلیون و 900 هزار تومان خرید و فروش شده است.
در سه ماه اول امسال ارزش معاملاتی زمین در تهران 4 درصد نسبت به بهار سال گذشته افزایش داشته و در عین حال 5/1 درصد نسبت به زمستان پارسال ارزان‌تر شده است. این در حالی است كه قیمت ملك طی همین مدت 7درصد رشد كرده است.
گران‌ترین زمین فروخته شده در شهر تهران طی بهار90 مربوط به منطقه یك بوده كه هر متر مربع آن 6 میلیون و 299 هزار تومان معامله شده است. همچنین ارزان‌ترین زمین در این كلانشهر در منطقه 20 قرار دارد كه در فصل اول سال‌جاری هر مترمربع آن به قیمت 200 هزار تومان خریداری شده است.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی