";s:10:"write_time";i:1503242591;s:10:"expired_in";i:30;s:12:"expired_time";i:1503242621;}http://www.irannaz.com/news_detail_13021.html" target="_blank">نتایج جالب اخلاقی ازدواج کردن آقایون (طنز)
طنز، گفت و گویی پیرامون ازدواج

فرار جذاب ترین زن دنیا به روستایی در انگلیس +عکس

فرار جذاب ترین زن دنیا به روستایی در انگلیس +عکس
به گزارش ایران ناز به نقل ازفیمل فرست بازیگر انگلیسی رز هانتینگتن وایتلی برای فرار از زندگی شهری و دغدغه های شهرت اقدام به خرید یک کلبه در یک روستا کرده است.
وایتلی 24 ساله که اخیرا با ستاره انگلیسی هالیوود جبسون استتهام زندگی جدیدی را آغاز کرده است در دو شهر نیویورک و لس آنجلس آمریکا و دیوون انگلستان خانه دارد و به تازگی نیز در روستای دورافتاده ای نزدیک شهر دیوون ملکی را خریداری کرده تا تعطیلات خود را در آنجا سپری کند.
 
فرار جذاب ترین زن دنیا به روستایی در انگلیس +عکس
 
یکی ازدوستان وایتلی دلیل اقدام او را که چندین ماه قبل توسط مجله ماکسیم به عنوان جذاب ترین زن انتخاب شد را چنین بیان کرد: اکنون رز یکی از مشهورترین بازیگران جهان است و گاهی اوقات از اینکه  در کانون توجه مردم و رسانه ها قرار دارد خسته می شود و دوست دارد به جایی برود که آرامش خود را بدست آورد .
 
به همین خاطر در یک روستای دورافتاده و مه آلود ملکی را خریداری کرده تا آرامش از دست رفته خود را با اسب سواری و کتاب خواندن بدست آورد.

از سراسر وب

بیشتر بخوانید

پربیننده ترین مطالب

بیشتر بخوانید

گالری عکس بازیگران

بیشتر بخوانید

دیگر مطالب بخش مطالب خواندنی و جالب

بیشتر بخوانید

پربیننده ترین مطالب ایران ناز

عکس های خنده دار و طنز

ایستگاه زیبایی و فشن

مطالب خواندنی و جالب

گذاشتن عجیب تریت تخم مرغ دنیا توسط مرغ چینی!! واکنش جالب امین زندگانی به آتش گرفتن ماشینش (عکس) فروش عکسهای مستهجن دختر 4 ساله توسط مادرش

گالری عکس های دیدنی و جالب

عکسهایی از شباهت عجیب بازیگران هالیوود به یکدیگر عکس هایی باورنکردنی از پیوند صورت سگ به انسان! عکس : بهشت یا جهنم؟ انتخاب کنید!