انتقام عجیب اینترنتی دختری جوان

انتقام عجیب اینترنتی دختری جوان
پلیس در تحقیقات خود متوجه شد فردی ایمیل شاكی را به دست آورده و از این طریق عكس‌ها و تصاویر دستكاری شده را به آدرسش ارسال ‌كرده است.
 
به گزارش ایران ناز به نقل از جام جم: رئیس پلیس فتای فرماندهی انتظامی زنجان از دستگیری دختر جوانی كه در ازدواج با صاحبكارش شكست خورده و با طرح نقشه‌ای قصد متلاشی كردن زندگی او را داشت، خبر داد. سرگرد نصرالله امیری با بیان این‌ كه صاحب آموزشگاهی از دریافت عكس‌ها و مطالبی از طریق ایمیل كه خانواده‌اش را در آستانه فروپاشی قرار داده اعلام شكایت كرده بود، گفت: پس از طرح شكایت، بررسی موضوع در دستور كار ماموران پلیس فتا قرار گرفت.
 
رئیس پلیس فتای فرماندهی انتظامی استان زنجان افزود: پلیس در تحقیقات خود متوجه شد فردی ایمیل شاكی را به دست آورده و از این طریق عكس‌ها و تصاویر دستكاری شده را به آدرسش ارسال ‌كرده است. امیری تصریح كرد: ماموران پلیس فتا در نخستین مرحله، متهم را كه دختر جوانی بود، شناسایی كردند و پس از جمع‌آوری دلایل و مدارك لازم، او را دستگیر كردند.
امیری خاطرنشان كرد: با دستگیری متهم، مشخص شد وی پیش از این در آموزشگاه شاكی مشغول به كار بوده و از این طریق ایمیل وی را به دست آورده و اقدام به ارسال تصاویر دستكاری شده كرده است. وی با بیان این‌ كه در بازجویی‌ها متهم علت و انگیزه خود را ازدواج با شاكی عنوان كرده است، گفت: متهم وقتی متوجه می‌شود وی با دختر دیگری ازدواج كرده است، به وی حسادت كرده و تصمیم گرفته با دستكاری تصاویر و ارسال آنها به صاحبكارش از او انتقام بگیرد.
 
رئیس پلیس فتای فرماندهی انتظامی زنجان تصریح كرد: با این اقدام متهم، خانواده شاكی در معرض فروپاشی بود كه اقدام به موقع پلیس در شناسایی و دستگیری متهم از این اتفاق جلوگیری كرد. وی به شهروندان توصیه كرد: رمز عبور، پست الكترونیك و اطلاعات شخصی خود را در اختیار دیگران قرار ندهند.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب