خواندنی در مورد کوتاه ترین ازدواج ها از نوع هالیوودی

خواندنی در مورد کوتاه ترین ازدواج ها از نوع هالیوودی
1_بریتنی اسپیرز و جیسون الکساندر
مدت زمان ازدواج : دو روز
در سال 2004 بریتنی اسپیرز در لاس وگاس همکلاسی قدیمی خود پال جیسون الکساندر را ملاقات کرد.ملاقات آنها با کلاه بیس بال بر سر و سوئی شرتی جین پاره جیسون دیدار چندان رمانتیکی نبود.اما آنها عاشق یکدیگر شدند و تنها 55 ساعت بعد از ملاقاتشان از یکدیگر جدا شدند.

2-برادلی کوپر و جنیفر اسپوسیتو
مدت زمان ازدواج : 4 ماه
این ازدواج که 4 ماه به طول انجامید یکی از کوتاه ترین ازدواج های سال 2006 بود.تنها با گذشت 4 ماه جنیفر تقاضای طلاق داد و بعد از آن براد براحتی و آزادی در شهر گردش می کرد!

3- کارمن الکترا و دنیس رودمن

مدت زمان ازدواج : 5 ماه
در سال 1998 مدل مشهور با بازیکن مشهور بسکتبال در مراسم مجللی در لاس وگاس ازدواج کردند.آقای داماد تصمیم داشتند تنها 9 روز پس از مراسم آن ازدواج را باطل کند اما رابطه عاشقانه آنها 5 ماه به طول انجامید.

4-درو باریمور و تام گرین
مدت زمان ازدواج : 5 ماه
بازیکن فرشتگان چارلی در سال 2001 با کمدین معروف تام گرین ازدواج کردند.ماه عسل آنها مدت بسیار کوتاهی بود،چرا که اختلافات آنها از همان زمان شروع شد و تا زمانیکه بتوانند از هم جدا شوند این ازدواج 5 ماه طول کشید.با اینحال این دو پس از طلاق پرماجرایشان هنوز هم با یکدیگر دوست هستند.

5-لیزا ماری پریسلی و مایکل جکسون
مدت زمان ازدواج :3 ماه
لیزا ماری با مایکل جکسون رابطه بسیار کوتاهی داشت چیزی در حدود سه ماه و به همان سرعت نیز با هنرپیشه معروف در سال 2002 نیکلاس ازدواج کرد و در همان سال از او نیز جدا شد.این ازدواج نیز تنها سه ماه دوام آورد.

6- جنیفر لوپز و کریس جاد
مدت زمان ازدواج :8 ماه
شاید در شب ازدواج جنیفر و کریس رقاص مشهور در سال 2001 آنها بسیار عاشق و شیفته یکدیگر به نظر می رسیدند اما این شعله این عشق به زودی خاموش و سرد شد.آنها نه ماه بعد از ازدواجشان ، رسما جدایی شان را اعلام کردند.

7- پاملا اندرسون و ریک سالمون
مدت زمان ازدواج :4 ماه
ریک سالمون در مراسمی بسیار مجلل در لاس وگاس در سال 2007 با ستاره معروف مجله "پلی بوی" ازدواج کرد.اما ریک 4 ماه بعد از این عشق تند و آتشین ، اظهار پشیمانی کرد و رسما جدایی شان را اعلام کرد.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب