اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

طلاق زوج هالیوودی پس از ازدواج جنجالی 14 ماهه!!

طلاق زوج هالیوودی پس از ازدواج جنجالی 14 ماهه!!
کتی پری و راسل برند ، پس از 14 ماه زندگی مشترک تصمیم گرفتند از هم جدا شوند و اخیرا راسل برند فرمهای مخصوص طلاق را پر کرده است.
برند 36 ساله که روز جمعه برای پر کردن فرمهای مخصوص به دادگاه عالی لس آنجلس مراجعه کرد ، اختلافات و تضادهای باور نکردنی را به عنوان علت اصلی طلاق خود و کتی پری ذکر کرد.
 
برند در بیانیه ای به یو اس ویکلی گفت:"با نهایت تاسف ازدواج من و کتی رو به پایان است . من همیشه او را تحسین می کنم و مطمئن هستم که ما همیشه دوستهای بسیار خوبی برای هم باقی خواهیم ماند.
 
طلاق زوج هالیوودی پس از ازدواج جنجالی 14 ماهه!!
راسل برند و کتی پری 27 ساله در طول تعطیلات کریسمس مشاجرات و اختلافات بسیار زیادی با هم داشتند . هر کدام از آنها برای سپری کردن تعطیلات کریسمس ایده ها و نظرات کاملا" متفاوتی داشتند و اختلاف نظر آنها بر سر این موضوع کوچک آنقدر بالا گرفت که باعث بروز مشکلات جدی در رابطه شان شد.
 
این زوج در ابتدا تصمیم گرفته بودند برای تعطیلات کریسمس به همراه خانواده کتی به لندن که محل تولد راسل برند است مسافرت کنند اما نظر کتی پری عوض شد و تصمیم گرفت برای گذراندن تعطیلات کریسمس به همراه دوستانش به هاوایی برود.
به این ترتیب این زوج تعطیلات کریسمس را جدا از یکدیگر سپری کردند و راسل برند بدون حلقه ازدواجش در شهر لندن دیده شد. این زوج در ماه اکتبرسال 2010 یک مراسم عروسی بسیار با شکوه که شش روز طول کشید در هند برگزار کردند و با هم ازدواج کردند.