عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
بلیط هواپیما
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
بلیط هواپیما
دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق
دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق

عکس از پدر شیطان صفت و دخترش(عجیب)

تازه‌ترین اخبار از جنایت پدر اتریشی
پدر 3 نفر از کودکان را پس از به دنیا آمدن، بیرون آورده و الیزابت را مجبور به نوشتن نامه‌ای در مورد آنها می‌کند و سپس با نشان دادن نامه به مقامات و این که دخترش بچه‌ها را در اطراف خانه رها کرده و قادر به نگهداری از آنها نیست، موفق به گرفتن شناسنامه برای 3 نفر از آنها شده
تابناک: ماجرای حبس یک دختر اتریشی در زیر زمین خانه پدری به مدت 24 سال و 7 بار بچه‌دار شدن پدر از او، با بازتاب گسترده‌ای که در جهان داشت، باعث شوکه شدن افكار عمومی شده است.

 

عکس از پدر شیطان صفت و دخترش(عجیب)


عکس از پدر شیطان صفت و دخترش(عجیب)

عکس از پدر شیطان صفت و دخترش(عجیب)

این جنایت در خانه وحشت در كشوری انجام می‌شود كه بسیاری از دخالتها در امور داخلی كشورهای دیگر در قالب توصیه به رعایت حقوق انسانها از آن انجام می‌شود.

روز یکشنبه خبرگزاری‌ها خبری را منتشر کردند که در ابتدا مردم اتریش و سپس مردم جهان را شوکه کرد: پدری در اتریش به اتهام 24 سال حبس دخترش در سلولی زیر زمینی در زیر محل زندگیش و 7 بار بچه‌دار شدن از او، بازداشت شده و دختر به همراه 3 بچه که تمامی عمر خود را در این سلول گذرانده بودند، سرانجام رهایی یافتند.

جوزف فریتزل 73 ساله، روز یکشنبه دختری 19 ساله به نام کریستن را در حال بیهوشی به بیمارستانی در شهر آمستتن اتریش می‌برد تا مورد درمان قرار گیرد و اظهار می‌کند، او دختر فرزند ناپدید شده‌اش است که با یک نامه، او را در نزدیکی خانه رها کرده و خواستار درمان او شده است.

مقامات بیمارستان با توجه به وضعیت کریستن و برای مطالعه سوابق بیماری او، خواستار ملاقات با مادر شده و پس از آگاهی عمومی، برای یافتن مادر جوزف مجبور به بیرون آوردن الیزابت، دخترش از زیرزمین خانه پس از 24 سال می‌شود که پس از اظهاراتی در بیمارستان، مقامات به پلیس اطلاع داده و پلیس با بازداشت پدر، تحقیقات را آغاز می‌کند.

الیزابت در سال 1984 و زمانی که 18 ساله بود، توسط پدر به این سلول منتقل شده و مرتباً مورد آزاد جنسی پدر قرار می‌گیرد. جوزف به همه اقوام و دوستان و حتی همسرش می‌گوید که دخترشان وارد فرقه مذهبی جدیدی شده و خانواده را ترک کرده است.

پس از آغاز تحقیقات پلیس، پدر به تجاوزات خود و بچه دار شدن از دخترش اعتراف می‌کند و آزمایشات DNA انجام شده هم موضوع را ثابت می‌کند.

پدر 3 نفر از کودکان را پس از به دنیا آمدن، بیرون آورده و الیزابت را مجبور به نوشتن نامه‌ای در مورد آنها می‌کند و سپس با نشان دادن نامه به مقامات و این که دخترش بچه‌ها را در اطراف خانه رها کرده و قادر به نگهداری از آنها نیست، موفق به گرفتن شناسنامه برای 3 نفر از آنها شده و 3 کودک دیگر نیز از بدو تولد در همان سلول پیش مادر خود زندگی را آغاز می‌کنند.

بر اساس اعترافات فریتزل 73 ساله، یک کودک دیگر چند روز پس از تولد در سال 1996 جان خود را از دست می‌دهد و توسط پدر در بیرون از خانه سوزانده می‌شود.

پلیس در حال حاضر بازجویی‌ها از جوزف را ادامه می‌دهد. اما پزشکان هنوز اجازه بازجویی از الیزابت و فرزندانش را به پلیس نداده‌اند. الیزابت و خانواده‌اش هم‌اکنون در یک کلینیک پزشکی تحت مراقبت روانی یک تیم مجرب از روانپزشکان قرار دارند تا آنها را برای کنار آمدن با وضعیت جدید زندگی و رهایی از خشونتهای بی‌رحمانه این چند سال آماده کنند.

به گفته دکتر «ببرتولد کپلینگر» رئیس این کلینیک روانپزشکی، بازگشت آنها به حالت عادی بین 5 تا 8 سال طول خواهد کشید.

وی در مورد اولین دیدار رزمری، همسر 60 ساله جوزف با الیزابت، دخترش می‌گوید: این دو فقط فرصت کردند به آغوش یکدیگر بروند و به تلخی تنها گریه کنند. مادر با هق هق ابراز تأسف می‌کرد و می‌گفت که چیزی برای گفتن ندارد. آنها با گریه به یکدیگر قول دادند که دیگر هرگز همدیگر را تنها نگذارند.

وی افزود: فلیکس، پسر 5 ساله و استفان، پسر 17 ساله‌ای که تمام عمر خود را با مادر سپری کرده‌اند، رفتارهای عجیبی دارند و نحوه برقراری ارتباط از سوی آنها عادی نیست و بعضی اوقات با صداهایی مانند حیوانات صورت می‌گیرد. اما فلیکس انعطاف بیشتری را برای تطابق با جهان جدید اطرافش نشان می‌دهد و به ویژه از سوار شدن به ماشین بسیار هیجان زده شده بود.

مقامات اظهار کرده‌اند که کودکان پس از خروج از زیرزمین در روز یکشنبه، برای اولین بار نور خورشید را دیدند و پس از دیدن ماه، هر دو با دهانی باز تنها به آن خیره شده بودند.

مردم اتریش در حالی كه هنوز هم در شوك ربایش یك دختر 10 ساله و 8 سال حبس او در سال 2006 به سر می‌برند، متعجب هستند كه این جنایت چگونه سال‌های سال فاش نشده است.

سوالات زیادی در این‌باره باقی است كه چگونه متهم با نام «جوزف فریتزل» 73 ساله همه همسایگان، اقوام، مقامات اجتماعی، پلیس و حتی همسرش را در این مدت طولانی گمراه كرده است.

در سال 2006 هم مشخص شد دختری 10 ساله به نام ناتاشا کامپوش در راه مدرسه ناپدید شد و دیگر اثری از او یافت نشد. 5/8 سال بعد وی سرانجام موفق به فرار از دست مردی شد که او را در تمام این مدت در زیرزمین خانه‌اش حبس کرده بود و آزار می‌داد. چند ساعت پس از فرار ناتاشا، رباینده خود را جلوی یک قطار می‌اندازد و کشته می‌شود.

«فریتزل» در سال 1935 متولد شده و در زمان حمله نازی‌ها به اتریش پیش از جنگ جهانی دوم، یك كودك بوده است. دختر او هم اكنون 42 سال دارد و از 19 سالگی در سلولی كه در زیر ساختمان ساخته شده بود، زندانی شده است.

«تایمز» انگلیس به این نكته اشاره كرد كه اتریش همیشه با شعار آب و هوای پاك كوهستانی و آفتاب دلچسب، خارجی‌ها را جذب می‌كرد، اما هیچ‌گاه سخن از خانه‌ای بدون پنجره و بوی نم‌زدگی نبوده است.

تایمز ادامه می‌دهد: «باید متوجه كودكانی بود كه حدود 18 سال در سلول زندانی بوده‌اند و علاوه بر ندیدن نور خورشید و نرفتن به مدرسه، هیچگاه هم هوای پاك كوهستان‌های اتریش را استنشاق نكردند. آنها زندانی مردی بودند كه هم پدر و هم پدربزرگشان بود.»

این بچه‌ها نه تنها كودكی خود را از دست داده‌اند، بلكه قربانی جنایتی كثیف هستند كه می‌توان آن را جنایت قرن دانست. باید دانست كه در كنار دهكده‌های آفتابی اتریش، دره‌هایی نیز وجود دارد كه در سایه كوهستان‌هاست.
در همین حال پلیس اتریش اعلام كرده كه این پرونده یكی از بدترین جنایات تاریخ این كشور است.

روزنامه «دیلی میل» انگلیس هم در تیتر خود اتریش را كشور «اختفاء، رسوایی و سرزمین كودكان از دست رفته» خواند. مقامات كشور اتریش اعلام كردند، قصد دارند برای كمك به رهایی زنی كه 24 سال در سلولی توسط پدرش زندانی بود، هویت‌های جدیدی را در اختیار وی و فرزندانش قرار دهند.

«هانس هینس لانس»، رئیس سازمان خدمات اجتماعی شهر اعلام كرده كه نامها و هویت جدیدی را قرار است به قربانیان این جنایت بدهند كه این طرح تا چند هفته آینده قطعی خواهد شد. وی افزود: در حال حاضر مهمترین چیزی كه همه نیز متمركز بر آن هستند، مراقبت روانی از قربانیان است.

این در حالی است که حال کریستن، بزرگترین دختر الیزابت که با بیماری خود سبب نجات مادر و برادرانش شد، وخیم اعلام شده است. وی به علت از کار افتادگی کلیه‌ها به کما رفته و هم اکنون در بیمارستان تحت دیالیز قرار دارد.

مقامات اعلام کرده‌اند، مهمترین اقدام در حال حاضر، تلاش برای بهبود روانی قربانیان این جنایت کثیف است که روانپزشکان به شدت در حال تلاش برای انجام آن هستند.

 اكنون حتی اگر مرگ كودك چند روزه در كنار آدم‌ربایی به جرم آزارهای متعدد جنسی این مرد علیه دخترش اضافه شود، حداكثر او با مجازات حبس ابد مواجه خواهد شد! حال آن كه زندگی را برای 2 دهه برای چندین انسان به سیاهی كشانده است.


پایگاه فرهنگی تفریحی ایران ناز