عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

دلایل شایع ناباروری

دلایل شایع ناباروری
امواج مختلفی که در محیط پخش می‌شود مانند امواج فیلترینگ، موبایل در کاهش میزان باروری افراد بسیار مؤثر است.

 میزبان ناباروری در همه دنیا افزایش یافته به طوری که با مراجعه به آمار متوجه می‌شویم که میانگین میزان باروری در 20 سال گذشته 4 تا 5 درصد بوده در حالی که این رقم اکنون بین 15 تا 25درصد است.

علاوه بر افزایش سن ازدواج  فاکتورهای محیطی و آلاینده‌ها نیز در کاهش میزان باروری مؤثرند و قبلا این آلاینده‌ها بسیار کمتر بود.

استفاده از سوسیس و کالباس، کمپوت، غذاهای فست‌فود و انواع نوشابه‌ها و هرچیزی که مواد افزودنی دارد همچنین آبی که مصرف می‌کنیم اگر در شرایطی خاص نگهداری نشود موادی ازاد می‌کند که همه این عوامل موجب ناباروری می‌شود.

امواج مختلف که در محیط پخش می‌شود مانند امواجی که برای فیلترینگ استفاده می‌شود یا امواج موبایل یا افرادی که نزدیک برق فشار قوی زندگی  می‌کنند و حتی آنهایی که تا شعاع 500 متری آنتن موبایل ساکنند در معرض خطر ناباروی هستند.

 استفاده از انواع فیبر مانند هویج، گوجه فرنگی و سبزیجات تأثیر موادی که سبب ناباروی می شود را خنثی می‌کند ولی در عین حال افراد باید مراقب باشند تا در استفاده از وسایل اشعه‌دار مانند موبایل مراقبت‌های لازم را به کار برند. به عنوان مثال موبایل را در جیب خود یا دور کمر نزدیک دستگاه تناسلی قرار نداده و شب هنگام خواب بالای سر خود نگذارند.

به طور رسمی آماری از ناباروری زوجین ایرانی وجود ندارد و تمام آماری که مسئولان ارائه می‌کنند مربوط به آمار جهانی است اما به تازگی قرار است طی یک آمار تحقیقی و میدانی از سراسر کشور آماری استخراج شود.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی