عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی

بلیط هواپیما

دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی

بلیط هواپیما

افتتاح سایت یوسف پیامبر در استقبال عرب زبانها

افتتاح سایت یوسف پیامبر در استقبال عرب زبانها

فارس: شبكه الكوثر صدا و سیما برای سریال یوسف پیامبر سایت اختصاصی راه اندازی كرد.

 

پس از استقبال بی‌نظیر مخاطبان عرب زبان در 45 كشور جهان از سریال یوسف پیامبر، شبكه الكوثر برای این سریال، سایت اختصاصی ویژه طراحی و راه اندازی كرد.در این سایت، محتوای مورد پسند مخاطبان در قالب گرافیكی زیبا در اختیار كاربران اینترنتی قرار می‌گیرد.

 

بازدید كنندگان می‌توانند با ورود به نشانیhttp://www.alkawthartv.ir/yusuf.htm وارد سایت ویژه سریال یوسف پیامبر شوند.

 

این سایت امكانات مختلفی در اختیار كاربران اینترنتی قرار می‌دهد كه عبارتند از:

 

*آرشیو عكس‌های سریال یوسف پیامبر

در سایت اختصاصی یوسف، مجموعه كاملی از عكس‌های یوسف با كیفیت عالی گنجانده شده است. این عكس‌ها شامل مراحل كودكی یوسف، جوانی یوسف، یوسف در قصر زلیخا، یوسف در زندان، كاخ فرعون، دوره زمامداری یوسف و بنی اسراییل است و مجموعاً 126 قطعه عكس در این قسمت سایت قرار دارد.

 

از قسمت‌های پرطرفدار دیگر این سایت، قسمت موسیقی سریال یوسف است كه امكان دانلود موسیقی متن سریال و تیتراژ شروع و پایان برای كاربران فراهم شده است. این موسیقی‌ها به فرمت‌های قابل استفاده در موبایل نیز قرار گرفته است.

 

*تمام قسمت‌های سریال یوسف را دانلود كنید

از دیگر امكانات سایت یوسف شبكه الكوثر امكان دانلود تمام قسمت‌های سریال یوسف است. البته تاكنون 30 قسمت از این سریال در سایت قرار گرفته است و به مرور تمام 45 قسمت سریال آماده دانلود توسط مخاطبان خواهد بود. همچنین كاربران اینترنتی می‌توانند به قسمت مصاحبه‌های اختصاصی عوامل سریال وارد شوند.

 

تاكنون 13 نفر از عوامل سریال از جمله فرج الله سلحشور كارگردان، جمال شورجه دستیار كارگردان، محمود پاك نیت، جعفر دهقان و … در استودیوی شبكه الكوثر حاضر شده‌اند و به صورت رو در رو با مخاطبان عرب زبان به گپ و گفت خودمانی پرداخته‌اند. در سایت یوسف، متن این مصاحبه‌ها به همراه عكس بازیگران گنجانده شده است.

 

«نظرسنجی» نیز از قسمت‌های دیگر این سایت است كه امكان شركت در نظر سنجی را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد.

 

سریال یوسف پیامبر از مجموعه‌های عظیم صدا و سیماست كه همزمان با پخش از شبكه‌های سراسری و با كمی تأخیر از شبكه ماهواره‌ای الكوثر صدا و سیما برای مخاطبان عرب زبان كشورهای خاورمیانه، شمال آفریقا و اروپا در حال پخش است كه تاكنون 38 قسمت آن پخش شده و مورد استقبال فراوان واقع شده است