عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

تظاهرات مردمی علیه خواننده عجیب و بسیار مشهور!

تظاهرات مردمی علیه خواننده عجیب و بسیار مشهور!
به گزارش ایران ناز لیدی گاگا که در حال برگزاری تور کنسرتهای خود در کشورهای آسیایی است دوباره با تظاهرات مردم روبرو می شود و این بار فعالان مذهبی کشور اندونزی برنامه او برای اجرای کنسرت در کشور خود را محکوم کردند.

این خواننده عجیب و غریب ماه گذشته تور جهانی خود را در کشور کره جنوبی آغاز کرد اما مجبور شد کنسرت خود را در حالی برگزار کند که عده ای از مردم مقابل محل برگزاری کنسرت او تظاهرات کرده بودند. این تظاهرات کنندگان عصبانی به اشعار ترانه ها و لباس های عجیب و غریب او اعتراض داشتند.

لیدی گاگا در ادامه تورهای خود به کشور اندونزی می رود تا در تاریخ ۳ ژوئن در جاکارتا کنسرت اجرا کند اما سفر او به اندونزی در واقع نوعی ریسک است زیرا گروه های مذهبی این کشور سنتی به شدت از برنامه این خواننده عجیب و غریب برای اجرای کنسرت در کشورشان عصبانی و خشمگین هستند.

سخنگوی جبهه مدافعان اسلام به وال استریت ژورنال می گوید : لیدی گاگا به همه ادیان توهین میکند. حتی مسیحیان کره جنوبی هم مخالف او هستند . او پرستش شیطان را ترویج می کند.”

رئیس جبهه مدافعان اسلام در گفتگو با روزنامه جاکارتا پست نیز به لیدی گاگا هشدار داد که کنسرتش را کنسل کند . او در این روزنامه خطاب به لیدی گاگا گفت:”اگر می خواهی در جاکارتا شورش و درگیری به راه بیفتد ، به برگزاری این کنسرت ادامه بده.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی