عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

معتاد کردن دختری 4 ساله و معصوم در آمریکا +عکس

مجموعه : مجله خبری روز
معتاد کردن دختری 4 ساله و معصوم در آمریکا +عکس
مسئولان یک مرکز مراقبت از کودکان در تگزاس آمریکا، دختری ۴ ساله‌ را که به خاطر اعتیاد مادرش برای چند هفته ای به آنها سپرده شده بود را به دوز بالایی از مواد روانگردان معتاد کردند. به گزارش ایران ناز والدین دختر بچه‌ ای ۴ ساله که وی را به مرکز مراقبت از کودکان در تگزاس سپرده بودند، اکنون دخترشان را معتاد به داروهای مخدر روان گردان یافته‌اند.
کریستینا و دیوید هریسون والدین راشل هریسون هستند که حق سرپرستی آن‌ها بعد از مثبت بودن آزمایش اعتیاد به مواد مخدر کریستینا، به حالت تعلیق در آمد و راشل با هدف قرار نگرفتن در معرض مواد مخدر، به مرکز مراقبت‌های کودکان سپرده شد. اما زمانیکه کریستینا راشل را در جریان ملاقات عمومی دید متوجه شد که دختر ۴ ساله‌اش دچار تغییرات شدیدی شده است.
 
معتاد کردن دختری 4 ساله و معصوم در آمریکا +عکس
راشاتودی با بیان اینکه در دیدارهای بعدی، این پدر و مادر آمریکایی متوجه شدند که به راشل داروهای مخدر خورانده شده است، افزود: مسئولین مرکز مراقبت‌ها قسم خوردند که هیچ سوء استفاده‌ای از راشل نشده، از وی مراقبت شده و کودکی شاد و سرحال بوده است اما معاینات پزشکی نشان داد که واقعیت چیز دیگری است.

مادر راشل می‌گوید: گزارش مرکز مراقبت‌ها از داد و فریاد راشل و تقاضای دیدار با ما خبر می‌داد. هر بار که ما به دیدار وی رفتیم راشل هیچ تمایلی به بازی و جست و خیز نداشت و بیشتر می‌خواست در یک جا بماند و هیچ حرفی نمیزد.

۶ ماه بعد در دادگاه معلوم شد که راشل داروهایی مصرف کرده است که طبق قوانین سازمان غذا و دارو، داروهای روان گردان محسوب می‌شود. گفته می‌شود که راشل دارویی دریافت کرده است که برای معالجه نارسایی‌های شیزوفرنی استفاده میشده است.

در ادامه این گزارش آمده است: در گزارشی که‌ای بی‌سی نیوز چندی پیش منتشر کرد نیز یک چهارم کودکان بررسی شده، حداقل یک داروی روان پریشی دریافت کرده و هزاران نوجوان مقادیری بیش از حد مجاز از این دارو‌ها را از مراکز مراقبت دریافت کرده بودند. احتمال دریافت این دارو‌ها در تگزاس بیش از سایر ایالت هایی است که تاکنون بررسی شده‌ اند.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی