عجیب ترین دوقلوهای بهم چسبیده دختر در جهان

عجیب ترین دوقلوهای بهم چسبیده دختر در جهان
دوقلوهای بهم چسبیده آمریكایی كه 22 سال است در كمال تعجب پزشكان و با دو سر و یك تن زندگی می‌كنند، دوست دارند سفری به كل اروپا داشته باشند.
به گزارش ایران ناز، «ابیگل» و «بریتنی هنسل» با وجود زندگی در این شرایط نادر همانند دیگر همسالان خود تحصیلات دانشگاهی دارند و اخیرا به دنبال یك شغل مناسب برای خود هستند. «ابیگل» و «بریتنی» گفتند: شكل ظاهری ما توجه همه را جلب می‌كند اما با وجود آن كه همیشه زیر نظر اطرافیان هستیم، دوست داریم به همراه دوستانمان سفری به اروپا داشته باشیم.
 
 
 
 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این دو دختر همچنین گفتند: در نگاه اول این طور به نظر می‌آید كه تمام اعضای بدنمان یكی است اما هر كدام از ما قلب، ریه، شكم و نخاع جداگانه‌ای داریم. زمانی‌كه این دو دختر در سال 1990 میلادی متولد شدند پزشكان و والدین آنان امیدی به زنده‌ماندن این دوقلوها نداشتند.
والدین این دو گفتند: زمانی‌كه «ابیگل» و «بریتنی» شش ساله بودند در یك برنامه تلویزیونی حضور پیدا كردند اما از آن زمان به بعد تصمیم گرفتیم به دور از رسانه‌های داخلی و خارجی دو فرزندمان را تربیت كنیم. به گزارش روزنامه هافینگتون پست، هر دوی این دوقلو به موسیقی، دوچرخه‌سواری و شنا علاقه دارند و می‌توانند این كار ها را به خوبی انجام دهند.
در زمان صرف غذا نیز یكی از آن دو، كارد و دیگری چنگال را در دستشان می‌گیرند و غذا را در دهان دیگری می‌گذارند.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب