عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

کارهایی که باید عادت زندگیتان شود

کارهایی که باید عادت زندگیتان شود
عادت کردن به یک کار با انجام آن به مدت زیاد به وجود می آید و در اکثر مواقع پزشکان دستور به ترک عادت ها می دهند اما برخی از عادت ها می توانند برای انسان بسیار مفید هم باشند.
 عادات بد می توانند اثرات مخربی داشته باشند به طوری که شاید حتی از خانواده ترد شوید و حتی جامعه نیز شما را نپذیرد اما اینکه به برخی از کارهای سالم عادت پیدا کنید می تواند نه تنها برای شما خوب باشد بلکه در برخی از حالت ها دیگر مردم نیز از آن ها سود می برند.

*هر تولد یک درخت بکارید

روز تولد برای هر فردی یکی از زیباترین روزهای زندگی اش خواهد بود. اگر بتوانید در این روز به یک عادت خوب دست پیدا کنید بسیار زیباتر نیز می شود. سعی کنید هر سال در روز تولدتون یک درخت بکارید. این کار شما نه تنها یک عادت خوب برای شما است بلکه به محیط زیست نیز کمک به سزایی کرده اید.

*هفته ای یک بار از ماشین استفاده نکنید

گاهی اوقات شما در مسیری رفت و آمد دارید که به راحتی می توانید از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید اما این کار را انجام نمی دهید. حداقل برای یک بار در هفته از خودرو خودتان استفاده نکنید. این کار شاید بدون استفاده به نظر برسد اما هم از بار ترافیک کاسته می شود و هم می تواند الگویی برای دیگران نیز باشد. همچنین شما می توانید اینگونه در مصرف سوخت نیز صرفه جویی کنید.

*وقتی برای خودتان داشته باشید

در طول روز انقدر درگیر کارهای خانه و محل کار هستید که گاهی اوقات خودتان را نیز فراموش می کنید. این باعث می شود که بعد از مدتی دچار مشکلات روحی و یا جسمی شوید. بهتر است تا حداقل روزانه دقایقی را برای خودتان صرف کنید و به رفتارهای اجتماعی و تمرکزتان بپردازید.

*جمعه ها تکنولوژی را بیخیال شوید

بیشتر روز در محل کار یا در خانه با کامپیوتر و موبایل و دیگر وسایل تکنولوژیک در ارتباط هستید وحداقل جمعه از این وسایل دست بکشید. روزهای تعطیل موبایلتان را خاموش کنید و سعی کنید زمان بیشتری را در کنار خانواده صرف کنید. این کار در ابتدا بسیار سخت خواهد بود اما بعد از مدتی به یک عادت بسیار خوب برای شما تبدیل می شود.

*بیشتر بخندید

خنده برای بسیاری از مشکلات یک درمان مناسب است. سعی کنید بیش از پیش به مشکلاتتان بخندید چرا که خنده به شما این امکان را می دهد تا بیشتر تمرکز کنید و بتوانید با بیشتر مشکل ها برخورد مناسب داشته باشید. شاید در برخی از مواقع خندیدن بسیار سخت باشد اما تلاش کنید و هیچوقت آن را فراموش نکنید.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب