عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

ابتكار مادری برای شناسایی 4 قلوهایش

مجموعه : گوناگون
ابتكار مادری برای شناسایی 4 قلوهایش
یك زن چینی كه مادر چهارقلوهای پسر است برای شناسایی آنها از یكدیگر دست به ابتكار جالبی زده است.
RTBF نوشت؛ یك مادر چینی ساكن شهر شانگوو در سال 2006 صاحب چهار قلوهایی شد كه همگی پسر هستند. امروز كه آنها شش ساله شده و به مدرسه می روند مادرشان برای تشخیص آنها از یك دیگر ابتكاری را به خرج داده كه با استقبال مدیر مدرسه آنها نیز روبرو شده است.

در واقع این مادر به اصلاح سر ابتكاری آنها متوسل شده است. سر چهار پسر از ته تراشیده شده اما روی فرق سر آنها كاكلی از مو به شكل اعداد از یك تا چهار باقی گذاشته است كه درعین حال ترتیب به دنیا آمدن آنها را مشخص می كند.

مدیر مدرسه ای كه چهارقلوها به آنجا می روند ابتكار مادر آنها را تحسین كرده و می گوید: چهره، رفتار، لبخند،حركات و حتی صدای چهار پسر كاملا مشابه بوده و تشخیص آنها غیر ممكن است.

با این حال، ظاهرا شماره گذاری چهارقلوها از نظر مدیر مدرسه هنوز برای تشخیصشان كافی نبوده چرا كه آنها را از یكدیگر جدا كرده و هر یك را به كلاس جداگانه ای فرستاده است.

در مورد عقیده پسربچه ها در مورد این ابتكار كه آنها را انگشت نما كرده خبری منتشر نشده است. باید گفت در چین كه قانون تك فرزندی رایج است ، خانواده های پرجمعیت با مشكلات زیادی مواجه هستند.

بنابراین مشخص نیست آیا چهارقلوها توانسته اند حق تحصیل رایگان خود را محفوظ بدارند یا خیر. همچنین از اینكه مادرشان ناگزیر شده جریمه سه فرزند اضافی را به دولت بپردازد یا نه ، اطلاعی در دست نیست.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی