عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

ماجرای قتل 2 خواهر زاده‌توسط دایی خود

مجموعه : مجله خبری روز
ماجرای قتل 2 خواهر زاده‌توسط دایی خود
بعدازظهر هجدم مرداد امسال اهالی محله جبار آقا دیزیچه شهرستان مباركه در استان اصفهان با شنیدن صدای كمك‌خواهی چند مرد سراسیمه از خانه‌هایشان بیرون آمدند و متوجه سه برادر شدند كه با چاقو زخمی شده و به فاصله كمی از یكدیگر در خیابان رها شده‌اند.

در پی این حادثه سه مرد زخمی به بیمارستان منتقل شدند.یكی از همسایه‌ها نیز در تماس با مركز فوریت‌های پلیسی 110 موضوع را گزارش كرد.

ردپای دایی در حادثه خونین

در پی این اتفاق، كارآگاهان جنایی با حضور در محل حادثه به تحقیق از همسایه‌ها پرداختند كه معلوم شد آنها صدای مشاجره و درگیری را از خانه همسایه خود به نام عبدالخالق كه دایی افراد زخمی بوده است، شنیده‌اند سپس با آمدن به خیابان متوجه زخمی شدن سه برادر شده‌اند.

كارآگاهان جنایی در بررسی از محل حادثه با دیدن رد لكه‌های خون افراد زخمی مقابل خانه عبدالخالق اطمینان یافتند كه عامل درگیری خونین همین مرد میانسال ـ عبدالخالق ـ است.

بنابراین با هماهنگی قضایی وارد خانه متهم شدند و او را دستگیر كردند. در بررسی از خانه متهم یك قبضه چاقو كشف و ضبط شد.

مرگ دو برادر

در حالی كه تحقیق از این مرد آغاز شده بود، مسوولان بیمارستان گزارش دادند كه دو نفر از برادران زخمی به نام‌های علی‌اصغر و صفرعلی به علت شدت خونریزی تسلیم مرگ شدند.

كارآگاهان جنایی با اطلاع از موضوع با حضور در بیمارستان موضوع را به قاضی شرافت، كشیك ویژه قتل گزارش كردند و با دستور قضایی اجساد به پزشكی قانونی انتقال یافت.

در این مرحله پلیس به تحقیق از برادر مقتولان كه تنها شاهد حادثه بود، پرداخت كه او گفت دایی‌اش عامل این درگیری مرگبار است.

مرد نجات یافته از مرگ برادرانش گفت

شاهد حادثه گفت: روز حادثه دایی‌ام با برادر كوچك‌ترمان بر سر آبیاری زمین كشاورزی درگیر شد و او را كتك زد.

با بالا گرفتن درگیری، همسایه‌ها برادرم را نجات داده و دقایقی بعد او به خانه مادرمان كه در همان خیابان بود، بازگشت.

وی اضافه كرد: روز حادثه نوه دایی‌ام به دنیا آمده بود. زنگ در خانه را كه به صدا درآوردم، دایی‌ام بیرون آمد. همان موقع علت مشاجره آنها را پرسیدم كه توجهی به حرف‌هایم نكرد و پس از ناسزاگویی با چاقو به من حمله كرد و پس از زخمی شدن بسختی خود را به خیابان رساندم و كمك خواستم.

شاهد حادثه با اشاره به كشته شدن دو برادرش گفت: یكی از برادرانم به كمكم شتافت كه دایی‌ام بار دیگر به هر دو نفر ما حمله‌ور شد.

در این موقع برادر دیگرم كه به ما ملحق شده بود نیز از سوی دایی‌ام با چاقو زخمی شد. وقتی در بیمارستان به هوش آمدم، متوجه مرگ دو برادرم شدم.

اظهارات اولیه متهم

در پی اطلاعاتی كه مرد نجات یافته در اختیار پلیس قرار داده بود، عبدالخالق ـ عامل جنایت ـ بازجویی شد و ادعا كرد خواهرزاده‌هایش به او ناسزا گفته و فحاشی كرده‌اند كه او عصبانی شده و آنها را كشته است.

در پی اظهارات متناقض متهم، تحقیق از او ادامه پیدا كرد تا این‌كه روز گذشته عامل جنایت در اعتراف جدید خود گفت كه انگیزه‌اش از جنایت انتقام بر سر آبیاری زمین كشاورزی بوده است.

جنایت به دلیل آبیاری زمین كشاورزی

متهم به قتل گفت: به دلیل مدت زمان آبیاری زمین كشاورزی، با یكی از خواهرزاده‌هایم دعوا كرده و او را كتك زدم. برادر دیگرش روز حادثه به هواخواهی او به سراغم آمد. در حال گفت‌وگو با هم بودیم كه مشاجره‌مان بالا گرفت و عصبانی شدم. همان موقع با چاقوی سلاخی كه گوسفند قربانی كرده بودم، به سوی خواهرزاده‌ام حمله كردم.

متهم اضافه كرد: ابتدا او را زخمی كردم. سپس دو برادرش كه قصد كمك به او و درگیری با من را داشتند نیز با چاقو زخمی كردم. سراسیمه وارد خانه شده و با پنهان كردن چاقوی خون‌آلود، لباس‌هایم را عوض كرده و ساعتی بعد از خانه بیرون آمدم و قصد فرار داشتم كه پلیس مرا دستگیر كرد.

سرهنگ حسین‌زاده، رییس پلیس آگاهی اصفهان روز گذشته درباره این پرونده به خبرنگار ما گفت: در پی اعتراف متهم 56 ساله به قتل دو خواهرزاده‌اش و زخمی كردن دیگر خواهرزاده‌اش، وی اكنون با قرار قانونی روانه زندان شده است.

وی افزود: در این حادثه مرگبار شاهد بودیم كه عامل جنایت به جای آن‌كه با گفت‌وگو مشكل خود را با خواهرزاده‌هایش حل و فصل كند، در اوج عصبانیت با آنها درگیر شده و بی‌آن‌كه به عواقب جرم خود فكر كند، دو نفر از آنها را كشته و خود را نیز در آستانه مجازات مرگ قرار داده است.

حسین‌زاده با هشدار به شهروندان از آنها خواست اگر با افرادی بر سر مسائل مختلف دچار مشكلی شدند، حتما برای رفع مشكل خود از پلیس یا مراجع قضایی كمك بخواهند و خودسرانه جان و مال مردم را به خطر نیندازند.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی