عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

رقابت محمدرضا فروتن و الناز شاکردوست

رقابت محمدرضا فروتن و الناز شاکردوست
فیلم ـ مسابقه «رالی ایرانی» از یكشنبه ـ 26 شهریور ماه ـ با حضور محمدرضا فروتن و الناز شاکردوست و جمعی دیگر از بازیگران سینما و تلویزیون كلید می‌خورد.به گزارش سرویس تلویزیون ایسنا، محمدرضا مصباح، مجری طرح «رالی ایرانی» گفت: با عنایت به سال تولید ملی و حمایت از سرمایه و کار ایرانی و توجه به فرهنگ غنی اسلامی در جمهوری اسلامی ایران برای پیشگیری از ترویج فرهنگ غرب در زندگی روزمره ایرانی درصدد تهیه فیلمی در ژانر پرمخاطب نمایش واقعی برآمدیم.
وی ادامه داد: با توجه به جذب مخاطبان بسیاری از ایران به شبکه‌های ماهواره‌ای و عدم توفیق صداوسیما در بحث جذب مخاطب با تهیه برنامه‌های جذاب بر آن آمدیم تا بتوانیم با تهیه ژانری جدید مخاطبان داخل ایران را به فیلم مسابقه «رالی ایرانی» جذب كنیم.
مجری طرح «رالی ایرانی» اولین فیلم را در ژانر نمایش واقعی معرفی می‌کند و می‌گوید که برای اولین بار در سینمای ایران و برای نمایش خانگی «رالی ایرانی» با حضور محمدرضا فروتن، الناز شاکردوست، بهنوش بختیاری، فرزاد حسنی، سحر ولدبیگی، نیما فلاح و سیروان خسروی ساخته می‌شود.
مصباح می افزاید: در این ژانر یک فیلمنامه کلی وجود دارد که فقط 50 درصد اطلاعات را به بازیگر منتقل می‌کند و مابقی آن دست کارگردان است و بازیگران در شرایط غیرقابل پیش‌بینی قرار می‌گیرند که فی‌البداهه با یکدیگر رقابت می‌کنند.
وی ادامه داد: در این فیلم ـ مسابقه که ۵۰ درصد آن نمایشی است، سه گروه بازیگران انتخاب می‌شوند و مسابقه را در سه شبانه‌روز به اتمام می‌رسانند.پایان فیلم سه روز بعد دریک جنگل دور افتاده خواهد بود.
مجری طرح «رالی ایرانی» افزود: گروه بزرگ تولید و کارگردانی از هفته‌ها پیش از شروع فیلم ـ مسابقه، صحنه را آماده می‌کنند؛ چراکه فیلم همزمان و بدون توقف در طی سه شبانه روز توسط ۱۰دوربین تصویربرداری می‌شود.
وی گفت: مجری مسابقه که فرزاد حسنی نقش آن را دارد و می‌توان او را داور این مسابقه نیز خواند با تکنیک و ابزار خاص ارتباطی موقعیت همه بازیگران را در مسیرطولانی می‌بیند و توسط دوربین اصلی هر سه تیم را رصد می‌كند.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی