عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

به قتل رسیدن قهرمان دوچرخه سواری ایران! +تصاویر

مجموعه : مجله خبری روز
به قتل رسیدن قهرمان دوچرخه سواری ایران! +تصاویر
مجید سبزهپرور امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت : شامگاه ۲۴ شهریور ماه مهرداد امینی قهرمان دوچرخه سواری به منظور تعمیر دوچرخه یکی از دوستانش به منطقه گوهردشت مراجعه کرده که در خیابان 11 گوهردشت با چهار نفر از اراذل و اوباش درگیر شد.
وی ادامه داد: جزییات درگیری این حادثه در دست پیگیری است، اما براساس اطلاعات به دست آمده این افراد شرور مزاحم این ورزشکار شده و درگیری لفظی با وی پیدا میکنند. این مسئول افزود: در این درگیری یکی از اشرار وی را به پشت دکهای کشانده و سه نفر دیگر با ضربات چاقو این جوان ورزشکار را از پای در آوردند.
 
به قتل رسیدن قهرمان دوچرخه سواری ایران! +تصاویر
به گفته سبزهپرور مهرداد امینی قهرمان چند دوره مسابقات دوچرخهسواری کشور بوده است. رئیس هیئت دوچرخه سواری البرز عنوان کرد: مهرداد امینی 19 سال سن و تک فرزند بوده و مادر وی نیز نابینا است. سبزهپرور یادآور شد: با گزارشهای مردمی و تلاش پلیس این اشرار دستگیر شدهاند و هم اکنون در آگاهی استان هستند.
به هر حال استان البرز شاهد وقوع چنین حوادث تلخی است که میطلبد مسئولان امنیتی استان چارهای بهتر و موثرتر را برای ایجاد امنیت بیشتر در البرز بیندیشند. قتل ورزشکاران در این استان برای نخستین بار نیست سال گذشته نیز روحالله داداشی قهرمان چندین دوره مسابقات قویترین مردان ایران و یک دوره مسابقات قهرمانی جهان نیز در درگیری با اراذل و اوباش به قتل رسید.
 
به قتل رسیدن قهرمان دوچرخه سواری ایران! +تصاویر

تلاش خبرنگار فارس برای مصاحبه با فرمانده انتظامی و مدیر کل امنیتی استانداری البرز به جایی نرسید.
 
آخرین اخبار از دستگیری قاتل قهرمان دوچرخه سواری
 
فرمانده انتظامی استان البرز از دستگیری قاتل دوچرخه سواری که شامگاه ۲۴ شهریور ماه به دنبال درگیری و بر اثر ضربات چاقو به قتل رسیده بود، خبر داد. به گزارش ایران ناز به نقل ازایسنا: فرمانده انتظامی استان البرز از دستگیری قاتل دوچرخه سواری که شامگاه ۲۴ شهریور ماه به دنبال درگیری و بر اثر ضربات چاقو به قتل رسیده بود، خبر داد.
 
امیر احمد علی گودرزی در تشریح خبر دستگیری متهم به قتل قهرمان دوچرخه سواری با بیان اینکه در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در ساعت ۱:۱۵ بامداد ۲۴ شهریور ماه سال جاری مبنی بر وقوع یک فقره درگیری در منطقه رجائی‌شهر کرج، ماموران کلانتری ۱۵ رجایی‌شهر برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند، گفت: ماموران پس از اعزام به محل حادثه و محاصره محل درگیری موفق شدند از پراکنده شدن افرادی که در محل درگیری حضور داشتند، ممانعت کرده و در نهایت چهار تن از مظنونان اصلی درگیری به نام‌های «عباس- د»، «جواد- د»، «جلال – د» و «شهروز» را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کنند.
 
به قتل رسیدن قهرمان دوچرخه سواری ایران! +تصاویر

 
وی افزود: ماموران در مواجهه با جسد نیمه جان فرد مضروب به نام «مهرداد امینی» پس از هماهنگی با عوامل اورژانس، وی را به بیمارستان شهید مدنی کرج منتقل کردند، اما متاسفانه تلاش کادر پزشکی برای نجات وی موثر واقع نشد و به علت شدت جراحات وارده فوت کرد.  گودرزی تصریح کرد: در بررسی جسد مقتول توسط کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی مشخص شد که مقتول مورد اصابت شش ضربه چاقو از ناحیه بالا تنه قرار گرفته است.
 
فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه متهمان دستگیرشده پس از انتقال به پلیس آگاهی در تحقیقات مقدماتی به درگیری با مقتول اعتراف کرده و در نهایت یکی از آنان به نام «عباس» به قتل مهرداد با وارد کردن ضربات متعدد چاقو اعتراف کرد و علت این درگیری را نیز اختلافات قبلی و جزیی عنوان کرد ، تحقیقات تکمیلی در این خصوص ادامه دارد.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی