عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

این بازیگر معروف زندگی خود را سریال میکند

این بازیگر معروف زندگی خود را سریال میکند
بن استیلر بازیگر فیلم‌های کمدی با سریال لطفا در بزنید بخشی از زندگی خود را در تلویزیون بازسازی می‌کند. به گزارش ایران ناز استیلر بازیگر، فیلمنامه‌نویس، کارگردان و تهیه‌کننده با واسطه کمپانی فیلمسازی‌اش به نام رد آور فیلمز سریال کمدی لطفا در بزنید را برای شبکه ای‌بی‌سی تولید می‌کند.

کوین ناپیر که سال 2009 متن قسمت اول سریال ایستگاه را برای بن استیلر نوشته بود، فیلمنامه لطفا در بزنید را می‌نویسد و به همراه استیلر مدیرتولید مجموعه هم هست.
استیلر که سال گذشته با سرقت از برج عملکرد خوبی در گیشه‌ها داشت در لطفا در بزنید نقش میچ فولر را بازی می‌کند، شخصیتی که تاحدودی برگرفته از شخصیت واقعی اوست.

میچ فولر بازیگر درجه یکی است که متوجه می‌شود کم کم دارد دچار زوال عقل می‌شود و ارتباط خود را با دنیای واقعی را از دست می‌دهد. او خانواده خود را می‌بیند که به خانه‌ای جدید نقل مکان کرده‌اند؛ اما این خانه همان جایی است که میچ در آن بزرگ شده و والدینش هنوز در آن زندگی می‌کنند!

استیلر با تلویزیون غریبه نیست، او کار خود را سال 1992 با شبکه فاکس و برنامه کمدی نمایش بن استیلر شروع کرد و بعدا در سینما با فیلم‌هایی مثل موضوعی درباره مری به شهرت رسید. او جدا از لطفا در بزنید سریال کمدی خانوادگی All Talk را برای شبکه اچ‌بی‌او می‌سازد که قرار است بازیگران مهمانش همگی از ستاره‌های سینما باشند.

زولندر، ماداگاسکار، تندر استوایی، تننبام‌های باشکوه، گرینبرگ و ملاقات با والدین از دیگر فیلم‌های استیلر 47 ساله هستند.