عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی

بلیط هواپیما

دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی

بلیط هواپیما

اظهارات زوج مشهور هالیوود درمورد انتخابات ایران! (+عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
 

مباحث داغ پیرامون انتخابات ریاست جمهوری ایران و حوادث متعاقب آن به میان بازیگران سرشناس هالیوود و  سینمای آمریکا نیز رخنه کرده است.
«آشتون کاچر» (Ashton Kutcher)، هنرپیشه آمریکایی و همسر «دمی مور»، در اظهارنظری پیرامون حوادث اخیر ایران گفت: "آمریکا باید دست های خود را از ایران دور نگه دارد و در امور این کشور دخالتی نکند تا مبادا وضعیتی همچون وضعیت عراق بر ایران حاکم شود".
این بازیگر آمریکایی اضافه کرد: "با درنظر گرفتن سرانجام مبارزه برای آزادی در عراق ، من تصور می‌کنم آمریکا نباید الان دخالتی در ایران بکند".
اظهارات بازیگر فیلم «Just Married» پس از آن عنوان شد که طی چند روز اخیر به دنبال اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری در ایران اعتراضاتی در این کشور برپا شد.

 
 
 
همچنین «دمی مور» همسر کاچر با ابراز نگرانی از وضعیت جاری در ایران نوشت: "قلب من به درد آمده است".
كریستوفر اشتون كاچر، متولد فوریه 1978، یك بازیگر آمریكایی و تهیه‌ كننده تلویزیون است. او قبلا مانكن بوده است. آغاز شهرت كاچر به اواخر دهه نود میلادی باز می‌گردد. در آن زمان او با بازی در نقش "مایكل كلسو" در سریال تلویزیونی "آن برنامه دهه هفتاد" به چهره‌ای سرشناس بدل و از آن پس بازیگر نقش‌های اول فیلم‌های هالیوود شد. کاچر و دمی مور در سپتامبر 2005 با یکدیگر ازدواج کردند.