عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

پلیس از مردم خواست دختر جوان را شناسایی کنند

مجموعه : مجله خبری روز
پلیس از مردم خواست دختر جوان را شناسایی کنند
شهروندان میتوانند گره کور یافتن «لیلا» را پس از 25 ماه باز کنند؟
پلیس از شهروندان خواست دختر جوان را شناسایی کنند. پلیس آگاهی با انتشار تصویر دختری جوان که بیش از یکسال است که به منزلش مراجعه نکرده، از شهروندان خواست هرگونه اطلاعات خود از وی را به پلیس آگاهی تهران بزرگ ارائه کنند.
 
به گزارش ایران ناز در پی مراجعه زنی به کلانتری 138 جنت‌آباد در هفتم شهریور سال 90 و اعلام این که که دخترش به هویت «لیلا-ش» 25 ساله در 28 مرداد از منزل خارج شده و پس از آن دیگر به منزل مراجعه نداشته است، بررسی ماموران در این زمینه آغاز شد.
 
پلیس از مردم خواست دختر جوان را شناسایی کنند
در ادامه با تشکیل پرونده مقدماتی و به دستور دادیاری شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران، پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت که با ارجاع پرونده به اداره یازدهم، کارآگاهان در تحقیقات از اعضای خانواده «لیلا» اطلاع پیدا کردند که فقدانی با اعضای خانواده‌اش دچار اختلافات خانوادگی بوده و آخرین بار، در 31 مرداد سال 90 با خواهر بزرگتر خود تماس تلفنی داشته و از آن زمان به بعد هیچ‌گونه اطلاعی از وی وجود ندارد.

در ادامه رسیدگی به پرونده و با شناسایی یکی از دوستان نزدیک فقدانی، کارآگاهان به تحقیقات از این وی به هویت «ستاره» پرداختند که برابر اظهارات ستاره، زمینه‌ دوستی لیلا با وی از یک آرایشگاه آغاز شده و در آخرین روز مردادماه سال 90 نیز با یکدیگر قرار ملاقات داشته‌اند اما پس از غیبت و حاضرنشدن لیلا در محل قرار ملاقات، ستاره با تلفن همراه او تماس گرفته اما لیلا پاسخگوی تماس‌های ستاره نبوده است.

به گزارش ایسنا، سرهنگ کارآگاه آریا حاجی‌زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به شواهد و قرائن بدست آمده، کارآگاهان با تحقیق از مراکز درمانی، پزشکی قانونی و ….، به دنبال روشن کردن سرنوشت فقدانی بوده اما تا به این لحظه هیچ‌گونه اطلاعات جدیدی در اختیار کارآگاهان اداره یازدهم قرار نگرفته بنابراین به درخواست خانواده فقدانی و به دستور دادیار پرونده دستور انتشار تصویر فقدانی صادر شد.

وی از کلیه شهروندان که موفق به شناسایی تصویر فقدانی شده و اطلاعی در خصوص سرنوشت وی دارند خواست هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس‌های 02151055511 و 02151055611 در ساعت اداری در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.