عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

معروفترین زوجهایی که تاکنون به هم خیانت نکرده اند!

معروفترین زوجهایی که تاکنون به هم خیانت نکرده اند!
خودشان میگویند روی هر حرفه‌ای زوم کنی همین قدر حاشیه هست و چه بسا در برخی از شغل‌ها بیشتر هم باشد. اما در دنیای سینمای تجاری و جایی که ازدواج‌های ۷۲ روزه و حتی ازدواج ۵۶ ساعته هم داشته‌ ایم اگر در این اوضاع و احوال زوجی بتوانند ۲۰ یا ۳۰ سال را در کنار هم و به دور از حواشی زندگی کنند خیلی عجیب و در خور تقدیر است و جالب است که حتی در سینمای تجاری هم کسانی که ازدواج با دوام و موفقی داشته‌اند از نظر حرفه ای هم افراد موفق‌تری هستند.

جان تراولتا و کلی پرستون از ۱۹۹۱ تا امروز

 
معروفترین زوجهایی که تاکنون به هم خیانت نکرده اند!
جان تراولتا و همسرش کلی هم امسال بیست و یکمین سالگرد ازدواج‌شان را جشن گرفتند. آنها صاحب ۳ فرزند به نام‌های جت و الا و بنجامین شدند. اما پسرشان جت در ۱۶ سالگی بر اثر بیماری کاوازاکی در دوم ژانویه سال ۲۰۰۹ هنگامی که برای تعطیلات همراه خانواده به باهاما رفته بودند درگذشت. به گزارش ایران ناز این زوج نیز سال‌های طولانی است که با یکدیگر ازدواج کرده‌اند و شادی و ناراحتی‌های زیادی را مانند از دست دادن پسرشان، در کنار یکدیگر گذرانده‌اند.

دیوید و ویکتوریا بکهام از ۱۹۹۷ تا امروز

 
معروفترین زوجهایی که تاکنون به هم خیانت نکرده اند!

از سال ۱۹۹۷که دیوید بکام و ویکتوریا با هم آشنا شدند و ازدواج کردند همه در انتظار بودند که این دو از هم جدا شوند حتی برخی از سایت‌ها روزشمار جدایی هم برایشان ساخته بودند اما این دو با توجه به بحران‌‌‌های بی‌شماری که طی این سال‌ها برایشان ساخته‌اند و با اینکه در ۳ کشور مختلف زندگی شان را ادامه داده‌اند، اتفاقا روز به روز پدر و مادر بهتری شده‌اند و اکنون ۱۵ سال است که با هم زندگی می‌کنند. ثمره ازدواج آنها ۴ فرزند است و به نظر می‌رسد بعد از به دنیا آمدن دخترشان دیگر زندگی‌شان روی روال افتاده است.

استیون اسپیلبرگو کیت کپ شاو از ۱۹۹۱ تا امروز

 
معروفترین زوجهایی که تاکنون به هم خیانت نکرده اند!

استیون اسپیلبرگ دو بار ازدواج کرده است؛ بار اول با کاترین بیگلو کارگردان سینمای تجاری که خیلی پایدار نبود و بار دوم با کیت کپ شاو که حاصلش ۲۱ سال زندگی مشترک است و ۵ فرزند هم از این ازدواج دارند. این خانواده در قصر مجللشان در ناحیه صخره‌های پاسیفیک در کالیفرنیا زندگی می‌کنند. یکی از دوستان خانوادگی استیون که به آنها خیلی نزدیک است درباره این زوج می‌گوید: «‌همه می‌دانیم که راز زندگی زناشویی طولانی‌مدت این زوج تنها به دلیل توانایی کیت است.
 
او در فیلم ایندیانا جونز بازیگر نقش اصلی بود. اگر او می‌خواست مانند نقشش در فیلم رفتار کند آنها سالیان سال بود که از هم جدا شده بودند.» اسپیلبرگ هم می‌گوید‌: «علاقه به بچه‌ها و مدیریت بی نظیر کیت فقط می‌توانست چنین زندگی خوبی را برای سال‌های قبل فراهم آورد تا من به کارهایم برسم و فیلم‌هایی که دوست دارم را بسازم.»

تام هنکس و ریتا ویلسون از ۱۹۸۸ تا امروز

 
معروفترین زوجهایی که تاکنون به هم خیانت نکرده اند!

درست ۲۴ سال از ازدواج آنها می گذرد این دو با هم در پشت صحنه فیلم «دوستان صمیمی» آشنا شدند ولی بعد، حین بازی در فیلم «داوطلبان» ازدواج کردند. آنها ۲ پسر به نام‌های چستر و ترومن دارند. در این سال‌ها تام هنکس دوبار جایزه اسکار گرفته و همسرش چند فیلم موفق تهیه کرده است.
 
آنها ۱۰ سال قبل با تهیه عروس چاق یونانی کمپانی فیلمسازی خودشان را راه انداختند که میلیون‌ها دلار به کمپانی‌شان سود رساند. ریتا ویلسون آدم بی حاشیه‌ای است و فقط در مراسم‌ مهم که به حضورش احتیاج باشد در کنار تام دیده می‌شود. او اغلب ترجیح می‌دهد مثل یک آدم بیکار جلوی دست و پای شوهرش نباشد.

مریل استریپ  و دان گامر از ۱۹۷۸ تا امروز

 
معروفترین زوجهایی که تاکنون به هم خیانت نکرده اند!

مریل استریپ به همراه همسرش دان گامر که یک مجسمه‌ساز است یک زندگی رؤیایی و کاملا موفق دارند. او وقتی امسال جایزه اسکار می‌گرفت گفت :«هنگامی که در آخر نطق‌تان از همسرتان تشکر می‌کنید این تشکر زیر صدای موسیقی پنهان می‌شود اما من می‌خواهم همسرم بداند ارزشمندترین داشته‌هایم در زندگی‌مان را او به من داده است‌». به گزارش ایران ناز مریل استریپ ۳۴ سال است که زندگی خوبی با شوهر هنرمندش دان گامر دارد، آنها ۴ فرزند دارند و تا جایی که ممکن است سعی می‌کنند زندگی خصوصی‌شان را به دور از جنجال نگه دارند.
 
همسرش هم در رابطه با این پیوند ۳۴ ساله می‌گوید‌‌: «ما خیلی خوش‌شانسیم که یکدیگر را داریم، خودمان هم این را می‌دانیم، زندگی زناشویی ما و زندگی ۴ فرزندمان، همه آن چیزی است که به تصمیمات‌مان جهت می‌دهد؛ خوش‌شانسی دیگر ما این است که زندگی‌مان به اندازه‌ای انعطاف‌پذیر است که با این نیازهای در حال تغییرمان در کار و زندگی همراهی می‌کند».

ویل اسمیت و جادا پینکت از  ۱۹۹۷ تا امروز

 
معروفترین زوجهایی که تاکنون به هم خیانت نکرده اند!

ویل‌ اسمیت و همسرش جادا در سال‌ ۱۹۹۷ نامزد شدند و بعد از مدت‌ کوتاهی‌ ازدواج‌کردند البته مراسم ازدواج آنها خیلی ساده بود چون هر دو در آغاز راه بازیگری‌شان بودند و هنوز مشهور و پولدار نشده بودند به همین خاطر در سال ۲۰۰۸ و پس از شرکت در مراسم مجلل تام کروز و همسرش یک جشن باشکوه تجدید ازدواج گرفتند. این دو صاحب‌ ۲ فرزند به‌ نام‌های‌ جیدن‌ و یلوکامیل‌ هستند که مثل پدر و مادرشان مشهورند و با اینکه هنوز نوجوان هستند درآمدشان میلیونی است.
 
ویل‌ اسمیت‌ چند سالی است با کمک همسرش در زمینه‌ اقتصادی‌ هم فعالیت‌ می‌کند آنها در فیلادلفیا چند رستوران‌ زنجیره‌ای‌ بازکرده‌‌اند‌ که‌ مشتریان‌ زیادی‌ دارد. با وجود اختلافاتی که این زوج مشهور در خلال سال‌های گذشته با آن دست و پنجه نرم‌ کرده‌اند اما هنوز کنار یکدیگر مانده‌اند. اگر آنها به همین رفتار خود ادامه دهند عنوان قوی‌ترین زوج سینمای جهان را به خود اختصاص میدهند.