عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

وقتی ادله از آهنگ های دزدی استفاده می کرد!

وقتی ادله از آهنگ های دزدی استفاده می کرد!
زمانی که Adele آلبوم مشهور خود، ۲۱، را در ژانویه ۲۰۱۱ به بازار داد، کمتر کسی پیش بینی می‌کرد که این آلبوم به یکی از موفق‌ترین آلبوم‌ها در صنعت موسیقی تبدیل شود، با فروش ۲۲ملیون کپی از این آلبوم، برگزیده شدن ۶ آهنگ سولو آلبوم در جدول ۱۰۰ آهنگ بر‌تر Billboard و برنده شدن ۶ گرمی شامل بهترین آلبوم، بهترین ضبط صدا و بهترین آهنگ سال.
در بهار سال ۲۰۱۰، ادله و گروه موزیسین ریک رابین (رکوردر امریکایی) برای ضبط اولین آهنگ‌های ادله به استودیوی Malibu رفتند. در دوره دو هفته‌ای کار، گروه ادله از بریدن آهنگ‌های دیگر در کار‌هایش استفاده می‌کرد، برای مثال قسمتی از آهنگ Gospel_tinged (Scream) که ساخت خواننده امریکایی Timbaland است در آهنگ «Some one Like You» استفاده شده.
ریک رابین می‌گوید: صدا و خوانندگی ادله بسیار عالی بود و در‌‌ همان اولین ضبط، صدا کامل و بی‌نقص بود.
زمانی که رابین اعلام کرد که آهنگ‌ها به خوبی ضبط شده و آماده‌اند، ادله مخالف بود و قسمت گم شده‌ای را در آهنگ‌هایش حس می‌کرد، برای همین تصمیم به ضبط دوباره گرفته شد. به گزارش ایران ناز این بار حس خاصی در خواندن ادله، مخصوصاً در آهنگ‌های «Rolling in the Deep»، «Some one like you»، «Rumour has it» و «Set fire to the rain» محسوس شد.
ادله در آخر کار تمام کارهای رابین، بجز چهار تا از آن‌ها را دور می‌ریزد و شروع به ساخت مجدد آهنگ‌ها می‌کند. این کار ادله بسیار برای اعضای گروه عجیب بود ولی در آخر نتیجه بهتری داد و آلبوم ۲۱ را به یکی از موفق‌ترین آلبوم‌های تاریخ صنعت موسیقی تبدیل کرد.