جنجال بر سر رابطه قهرمان تنیس زنان دنیا با یک مربی

جنجال بر سر رابطه قهرمان تنیس زنان دنیا با یک مربی
خانم سرنا ویلیامز تنیسور مشهور و 30 ساله امریکایی این روزها حواشی زیادی اطراف خود بوجود آورده است.سرنا اخیرا در سفرهای اروپایی خود در کنار مربی تنیس فرانسوی اش دیده میشود و به نظر میرسد که این رابطه خیلی بیش از یک رابطه مربی وشاگردی در عالم ورزش است.
 
به گزارش ایران ناز او این روزها به همراه پاتریک فرانسوی در ایتالیاست و در حالیکه به فروشگاههای معروف این کشور برای خرید سر زده است توسط دوربین عکاسان شکار شده. گفته میشود اگرچه این بانوی ورزشکار اندامی عضله ای و قوی دارد اما آقای پاتریک تمام وسایل خریداری شده او را حمل کرده و اجازه نداده او چیزی با خود داشته باشد.
 
جنجال بر سر رابطه قهرمان تنیس زنان دنیا با یک مربی
 
به نظر میرسد این زوج ورزشکار خیلی برازنده هم هستند و از اینکه با هم رابطه دارند خوشحال به نظر میرسند. سرنا امسال سال ورزشی موفقی را پشت سر گذاشته است او قهرمان المپیک و جام ویمبلدون و رقابتهای جهانی امریکا در دو رشته انفرادی و دو نفره است .
 
او به همراه خواهرش ونوس در رشته تنیس دو نفره کار میکندگفته میشود رابطه او و پاتریک از رقابتهای امریکا و زمانیکه او مربی اش بود آغاز شده است و برای اولین بار در جنوب فرانسه با هم دیده شدند. سرنا ویلیامز قبلا با یک ستاره هالیوودی به نام جک لانگ رابطه داشت و بعد از او مدت دو سال با یک رپر معروف رابطه داشته است که در سال 2010 این رابطه پایان یافته است.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب