عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

فقط 3 سال حبس برای تجاوز دسته جمعی در امارات!

مجموعه : مجله خبری روز
فقط 3 سال حبس برای تجاوز دسته جمعی در امارات!
چهار مرد در امارات متحده عربی به جرم تجاوز دسته‌جمعی به یك زن در شهر ابوظبی فقط به 3 سال حبس محكوم شدند. به گزار شایران ناز و بر اساس اسناد موجود در دادگاه رسیدگی‌كننده به این پرونده، آنها در ابتدا به این زن پیشنهاد میكنند كه وی را به منزلش خواهند رساند.

در واقع در ابتدا تنها یك نفر در خودرو حضور داشته است، اما پس از سوار شدن زن، سه نفر دیگر به طور ناگهانی در صندلی عقب ظاهر می‌شوند.

یكی از این مردان اهل عمان، دیگری اهل عربستان و دو تن دیگر اهل امارات هستند كه پس از سوء استفاده اخلاقی از قربانی، اموال و جواهرات او را ربوده و سپس در بیابان با مقدار بسیار كمی پول كه برای بازگشت او كافی بوده است، رها می‌كنند.

دو مجرم عمانی و عربستانی پس از گذراندن مدت حبس خود به كشورهایشان مسترد خواهند شد. اخیرا سوء استفاده‌های اخلاقی از زنان در امارات افزایش داشته است كه موجب نگرانی مدافعان حقوق زنان شده است.

اخیران نیز در دوبی یك زن توریست 24 ساله اهل ویتنام در حالی كه به دعوت یك نفر قصد شركت در یك مهمانی را داشت، از سوی فرد دعوت كننده و دو تن دیگر مورد تجاوز قرار می‌گیرد. این سه متجاوز نیز كه همگی اماراتی بودند، در دادگاه به 3 سال حبس محكوم شدند.