اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

شناسایی شخصیت از روی شیرینی مورد علاقه

شناسایی شخصیت از روی شیرینی مورد علاقه
اگر بیسكویت های كاكائویی كرم دار را می پسندید:
شما سرشار از الهامات و تفكرات تازه هستید، بهترین طریقی كه دوست دارید شیرینی مورد علاقه تان را بخورید، كدام است؟ آن را به 2 قسمت تقسیم می كنید؟ كرم آن را جدا می كنید؟ آن را در لیوان شیر خیس كرده و می خورید؟ به هر روشی كه بیسكویت های كرم دار مورد علاقه تان را میل می كنید و از آن لذت خواهید برد.
 
این شیرینی ها بیش از این كه به دلیل مزه خوب شان معروف باشند، به دلیل تفكرات نوینی كه شما پیرو آن هستید و از آن لذت می برید، معروفند! اگر شما این بیسكویت ها را دوست دارید، یك هنرمند با تصورات جالب هستید كه این تصورات و ذهنیات، لحظه ای شما را ترك نمی كنند، شما مسلما بارها و بارها از طرف دوستان تشویق می شوید و مورد توجه قرار می گیرید؛ شما پر از ایده های نو و جدید هستید و می توانید ایده های خوب خود را فروخته و ثروتمند شوید! امتحان كنید، حتما موفق می شوید!

شیرینی های ساده بیسكویتی یا ویفری:

شما فردی با آگاهی و بینش بسیار و بافراست هستید، هرچند كه این شیرینی های كره ای سنتی، خیلی مدرن و زیبا نیستند اما مزه خوب و عالی آن ها می تواند روح زندگی را در شما بیدار كند؛ شما قدرتی منحصر به فرد در دیدن و ادراك آن قسمتی از یك شیء یا فرد دارید كه دیگران قادر به دیدن آن نیستند این امر از شما یك قاضی ویژه شناخت شخصیت می سازد، یك فرد باهوش و تیزبین و یك خریدار سختگیر و جدی و البته شخصی هستید كه به هیچ عنوان نمی توان به او دروغ گفت!

شیرینی های كشمشی و گردویی با طعم دارچین و…:

شما یك ماجراجوی واقعی هستید؛ افرادی كه عاشق مزه ها و طعم های نامعمول و در عین حال خوب هستند، هیچ گاه از امتحان كردن یك مزه خاص نمی هراسند و شاید به همین دلیل تن به ریسك های واقعی در زندگی می دهند، كودكان عاشق شما هستند، زیرا شما همیشه در صدر جدول برای انجام یك كار خطرناك هستید و بزرگسالان هم شما را دوست دارند زیرا زمانی كه با شما هستند، آن ها را زیر بارانی از خاطرات زیبا، ماجراجویی ها و رفتارهای منحصربه فرد قرار می دهید كه باعث به وجود آمدن احساس عالی و پر از تازگی و طراوت در آن ها می شوید!

شیرینی های خانگی با طعم كاكائو و نارگیل:

شما بسیار مهربان و البته ساده دل هستید؛ این شیرینی های ساده و در عین حال خوشمزه، شما را به یاد روزهای خوب گذشته می اندازد و به خاطر همین است كه شما عاشق آن هستید؛ شما به یاد گذشته ها بسیار دلتنگ می شوید و هر لحظه از خاطرات خود را در حد توان حفظ می كنید، ارزش هر لحظه گذشته برای شما برابر با یك موفقیت كاری است از آلبوم عكس تا نخستین نقاشی، شما تاریخچه یك فامیل را با خود یدك می كشید البته این به این معنا نیست كه شما در گذشته زندگی می كنید، شما در حال زندگی می كنید و خاطرات نوینی را با دوستان و آشنایان خود می سازید!

شیرینی های مربایی (انجیر، آلبالو و…):

شما مصمم و بااراده هستید؛ افرادی كه عاشق این نوع شیرینی هستند، بسیار تمایل دارند بزرگسالانی مسئولیت پذیر باشند، یك مدیر استثنایی كه به خانه نرسیده، به صورت حساب ها و نامه ها رسیدگی می كند. آماده شدن برای آینده و حوادث غیرمنتظره، تمام انرژی و تلاش شما را می گیرد اما فراموش نكنید در ازای كار سختی كه انجام می دهید، سرمایه لازم را نیز برای زندگی خود پس انداز كنید. مزه شیرین این شیرینی، همیشه شیرینی یك زندگی راحت و بی دردسر را برای شما تداعی می كند.

پس نتیجه می گیریم: اگر شما شیرینی دوست دارید، حالا هر نوع شیرینی با هر طعمی، سرشار از خصوصیات خوب شخصیتی هستید و بدی در شما راهی ندارد!