اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

پردرآمد‌ترین بازیگر تلویزیون دنیا از نگاه فوریس (+عکس)

پردرآمد‌ترین بازیگر تلویزیون دنیا از نگاه فوریس (+عکس)
ایران ناز، مجله فوربس تخمین زده که درآمد اشتن کوچر در حد فاصل بین مه ۲۰۱۱ تا مه سال ۲۰۱۲، حدود ۲۴ میلیون دلار بوده است و این در حالی ست که چارلی شین که پس از اخراجی پر سر و صدا از سریال پرطرفدار شبکه CBS در سریالی در شبکه کابلی موسوم به «Anger Management» حضور به هم رسانده بود در فهرست ده نفر پردرآمد هم حضور ندارد.

به گزارش ایران ناز شین سال قبل با ۴۰ میلیون دلار در صدر فهرست قرار داشت که ۱۶ میلیون دلار بیشتر از درآمد امسال کوچر است. استیو کارل هم که در فهرست سال گذشته و پیش از ترک سریال «The Office»، با ۱۵ میلیون در جایگاه دوم قرار داشت در فهرست امسال حاضر نیست.

 
پردرآمد‌ترین بازیگر تلویزیون دنیا از نگاه فوریس (+عکس)
در فهرست امسال هیو لائوری ستاره «House» و ری رومانو از سریال حالا کنسل شده «Men of a Certain Age» با ۱۸ میلیون دلار به طور مشترک در جایگاه دوم قرار دارند.

در ادامه فهرست ده بازیگر پردرآمد امسال نام آلک بالدوین هم که در سریال‌های «۳۰ Rock» و «Last Man Standing» بازی کرده است به چشم می خورد. فوربس اعلام کرده است که این تخمین درآمد، شامل هزینه‌های مربوط به مدیر برنامه یا «دیگر هزینه‌هایی که افراد مشهور به خاطر شهرت خود می‌پردازند» نمی‌شود.