اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

رابطه جنسی یک خانم معلم 24 ساله با دانش آموزان!

مجموعه : مجله خبری روز
رابطه جنسی یک خانم معلم 24 ساله با دانش آموزان!
این خانم معلم ریاضی دبیرستان پس از فرستادن عکس های برهنه خود برای 4 دانش آموزش آنان را اغفال و اقدام به برقراری رابطه جنسی با آنها میکرده است. این خانم معلم 24 ساله متهم است که حداقل با 4 دانش آموز کلاس خود رابطه جنسی برقرار کرده است.
 
اشلی نیکول اندرسون قبلا هم به جرم رابطه با یک دانش آموز 15 ساله دستگیر شده بود. به گزارش ایران ناز گفته میشود این معلم که در مقطع دبیرستان تدریس میکرد طی یک سال عکسهای برهنه خود را برای دانش آموزانش ارسال میکرده است.
 
رابطه جنسی یک خانم معلم 24 ساله با دانش آموزان!
 
یکی از این بچه ها در این رابطه با دوستانش صحبت کرد و به این ترتیب این صحبتها در تمام مدرسه شنیده شد. یکی از معلمان با شنیدن این صحبتها پلیس را در جریان گذاشت. این زن متهم است که با 4 دانش آموز بین سنین 15 تا 19 سال رابطه داشته است.
 
او در بازجویی به این رابطه ها اعتراف کرده است مدیر این دبیرستان اعلام کرده است که وی از تمام این قضایا بی خبر بوده و از این به بعد قوانین سخت گیرانه تری برای بچه ها و معلمان در نظر خواهد گرفت. این معلم دستگیر شده و بعد از پرداخت وثیقه 5000 دلاری از زندان آزاد خواهد شد. قاضی این پرونده وی را به خاطر سوء استفاده جنسی از دانش آموزان به 5 سال زندان محکوم خواهد کرد.