اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

میگویند که برای عشق مادری هیچ حد و مرزی نیست

مجموعه : مطالب عاشقانه
میگویند که برای عشق مادری هیچ حد و مرزی نیست
میگویند که عشق مادری هیچ مرزی نمیشناسد و یک مادر هر کاری بتواند برای فرزند خود انجام میدهد و این دقیقا کاری است که خانم آنژی استکتون 45 ساله برای دختر خود انجام داد و فرزند آن را در رحم خود پرورش داد.
 
میگویند که برای عشق مادری هیچ حد و مرزی نیست
 
به گزارش ایران ناز کریستا سکسون به دلایلی قادر به بارداری به صورت طبیعی نبود بنابراین از مادرش خواست به جای او باردار شود. بدین ترتیب فرزند کریستا در رحم مادر بزرگ خود پرورش یافت. او چهارمین بچه ای است که در امریکا در رحم مادر بزرگ خود پروش میابد و در ایالت جورجیا زندگی میکند او اولین نفر است.
 
آنژی در این رابطه می گوید: به عنوان یک مادر این کاری بود که میخواستم انجام دهم .همه از دیدن شکم برآمده من تعجب زده میشدند و میپرسیدند  باردار هستی؟ من جواب دادم بله این نوه من است و این پاسخ شگفتی آنها را بیشتر میکرد. نوه این خانم اخیرا به دنیا آمده است که یک پسر زیبا با وزن 7 پوند است.
 
میگویند که برای عشق مادری هیچ حد و مرزی نیست

 
خانم استکتون میگوید: این دوران برای من سرشار از شگفتی بود. 25 سال از آخرین بارداری من میگذشت و خیلی چیزها را فراموش کردم. دخترم تا پایان بارداری کمک های زیادی به من کرد. او مادری بود که هیچ علائمی از بارداری نداشت. این خانم میگوید دیگر حوصله بارداری ندارد و اگر دخترش بخواهد فرزندان بیشتری داشته باشد باید کودکی را به فرزندی بگیرد.