عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

ترانه فارسی خواننده مشهور ترکیه به افتخار یک ایرانی

ترانه فارسی خواننده مشهور ترکیه به افتخار یک ایرانی
به گزارش ایران ناز مسابقه O Ses Türkiye که هم اکنون از کانال استار ترکیه در حال پخش است، شاهد حضور یک ایرانی در این مسابقه بود.
این مسابقه که مختص کشف استعدادهای آینده خوانندگی است هرساله به همت مجری مشهور ترکیه، آجون تهیه و پخش میشود. رضا از ایران در این مسابقه آهنگی از جیپسی کینگ را برای اجرا انتخاب کرده بود که با استقبال هیئت ژوری این مسابقه متشکل از مصطفی صندل، مراد بوز، هولیا افشار و حادثه قرار گرفت.
 
ترانه فارسی خواننده مشهور ترکیه به افتخار یک ایرانی
روند برگزاری این مسابقه به این صورت است که 4 داورِ هیئت ژوری، به هیچ وجه چهره شرکت کننده در مسابقه را نمی بینند و با توجه با صدای فرد و با زدن دکمه قرمز رنگی که در صندلی آنها تعبیه شده، صندلی بر می گردد و می توانند بعد از انتخاب صدا، چهره شرکت کننده در مسابقه را ببینند.

اگر دو یا سه و یا هر چهار داور هیئت ژوری صدای فرد شرکت کننده را بپسندد، خود شرکت کننده باید انتخاب کند که می خواهد در تیم کدام یک از داوران که از خوانندگان بزرگ ترکیه هستند، باشد. بعد از اینکه رضا از ایران با استقبال هر چهار خواننده بزرگ روبرو شد باید انتخاب می کرد که می خواهد در تیم کدام یک باشد.

 
ترانه فارسی خواننده مشهور ترکیه به افتخار یک ایرانی

در جریان این انتخاب هر کدام از خواننده های مشهور ترکیه برای جلب نظر رضا از وی تعریف و تمجید می کردند تا وی تیم آنها را برای ادامه این مسابقه انتخاب کند. در این میان «مصطفی صندل» با سوپرایز رضا و ایرانی ها، آهنگ قدیمی « آی انار انار » را خواند و البته 3 خواننده مشهور دیگر را نیز با حرکت خود متعجب کرد. در آخر نیز رضا تیم «مصطفی صندل» را برای ادامه کار برگزید.