اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

خبرهای جدید در مورد اکران فیلم های تحریمی

خبرهای جدید در مورد اکران فیلم های تحریمی
به گزارش ایران ناز فیلم سینمایی میگرن به کارگردانی مانلی شجاعی‌فرد از چهارشنبه 10 آبان جایگزین فیلم بوسیدن روی ماه در گروه سینمایی آزادی میشود.
 
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: قصه این فیلم در یک آپارتمان چند طبقه می گذرد که وقتی در را باز می‌کنی و وارد ساختمان می‌شوی و از طبقه اول و دوم‌اش می‌گذری، به طبقه سوم، می رسی به یک خانه که در آن رعنای مترجم زبان با تنها دختر نه ساله‌اش زندگی می کند که قصه آن‌ها زندگی است….
 
خبرهای جدید در مورد اکران فیلم های تحریمی
هنگامه قاضیانی و پانته‌آ بهرام در نمایی از میگرن
در این فیلم گوهر خیراندیش، پانته‌‌آ بهرام، هنگامه قاضیانی، افشین هاشمی، هدایت هاشمی و نیکی نصیریان ایفای نقش می‌کنند. نویسنده و کارگردان «میگرن» شجاعی‌فرد است و حمید و مجید آقاگلیان نیز کار تهیه‌ این فیلم را بر عهده داشتند. «میگرن» اولین فیلم بلند شجاعی‌فرد در مقام کارگردان است.
 
در جلسه دوشنبه هشتم آبان شورا قرارداد نمایش فیلم «پله آخر» به کارگردانی علی مصفا نیز ثبت شد که پس از «میگرن» در گروه «آزادی» اکران خواهد شد.
 
«پله آخر» دومین ساخته بلند علی مصفا در مقام کارگردانی پس از «سیمای زنی در دوردست» است. فیلم با هزینه شخصی مصفا ساخته شده و از فیلم‌های مستقل سینمای ایران محسوب می‌شود.
 
خبرهای جدید در مورد اکران فیلم های تحریمی
لیلا حاتمی در نمایی از پله آخر
در خلاصه داستن این فیلم آمده است: لیلی (لیلا حاتمی) ستاره سینماست و به تازگی شوهرش را از دست داده‌است سر صحنه فیلمبرداری ناگهان مقابل دوربین خنده اش می‌گیرد و از کار باز می‌ماند. هیچ کس نمی‌تواند دلیل خنده‌هایش را حدس بزند. لیلا حاتمی، علی مصفا و علیرضا آقاخانی بازیگران پله آخر هستند.
همچنین «من مادر هستم» به کارگردانی فریدون جیرانی یکی از شش فیلم تحریمی حوزه هنری پروانه نمایش گرفت و  بعد از «پنهان» در گروه سینمایی «آفریقا» اکران می‌شود.
 
خبرهای جدید در مورد اکران فیلم های تحریمی

باران کوثری، فرهاد اصلانی و هنگامه قاضیانی در نمایی از «من مادر هستم»

در این فیلم باران کوثری، حبیب رضایی، پانته‌آ بهرام، فرهاد اصلانی، هنگامه قاضیانی و امیرحسین آرمان بازی می‌کنند. «من مادر هستم» سال 89 تولید شده است و تاکنون پشت درهای توقیف مانده بود. «من همسرش هستم» به کارگردانی مصطفی شایسته اولین فیلم تحریمی حوزه این روزها روی پرده سینماهاست.