اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

آخرین اخبار از زمان توزیع فصل جدید قلب یخی

آخرین اخبار از زمان توزیع فصل جدید قلب یخی
سری جدید مجموعه قلب یخی چهارشنبه‌ هفته گذشته عرضه شد که با استقبال بسیار خوبی همراه بوده است. قسمت سوم و چهارم از مجموعه قلب یخی، امروز چهارشنبه (10 آبان ماه) عرضه خواهد شد.

علی اسدزاده، مدیر عامل موسسه تصویر گستر پاسارگاد در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)‌، با اعلام خبر بالا، گفت: قسمت یک و دو سری جدید «قلب یخی» چهارشنبه‌ی گذشته عرضه شد که با استقبال بسیار خوبی همراه بوده است.

وی با تاکید بر اینکه برای اولین بار زمان‌بندی‌ منظمی برای عرضه‌ی این کار در نظر گرفته‌ایم، افزود: مردم مطمئن باشند این دور منظم و بدون وقفه تا پایان عرضه خواهد شد و برای اولین بار اعلام می‌کنیم که این مجموعه در تاریخ ششم اسفند ماه با عرضه قسمت 29 و 30 به پایان خواهد رسید.

اسدزاده ادامه داد: مطمئنا این مجموعه با مشکلات مجموعه‌های دیگر که پیش از این در نمایش خانگی شاهد بوده‌ایم گرفتار نخواهد شد‌ و ما در ادامه 21 آبان ماه قسمت پنج و شش و 28 آبان ماه قسمت هفت و هشت را عرضه خواهیم کرد.

کارگردانی مجموعه جدید «قلب یخی» را سامان مقدم بر عهده دارد و در آن بازیگرانی چون هدیه تهرانی‌، مهران مدیری‌، رضا عطاران،‌ حسین یاری‌، طناز طباطبایی و … به ایفای نقش می‌پردازند.