عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

با عوارض خطرناک تلفن همراه آشنا شوید!

مجموعه : دانستنی ها
با عوارض خطرناک تلفن همراه آشنا شوید!
برخی از عوارض خطرناک تلفن همراه (موبایل) عبارت است از:
گستره امواج الکترومغناطیس تلفن همراه با سیستم ارتباط بین سلولی انسان هم پوشانی دارد و باعث ایجاد اختلال در بدن میشود. نمونه ای از این اختلالات را در امواج ارسالی مغز که برای قلب فرستاده می شود و عامل انجام فعالیت های آن مانند تپش و پمپاژ خون در بدن میباشد، میتوان نام برد. تاثیرات این امواج بر روی گره ی قلب باعث می شود دامنه سیگنال دریافتی تضعیف و یا تشدید شده ، که این امر در بلند مدت باعث ایجاد نارسای های قلبی می شود.
امواج تلفن همراه تاثیر بدی در باروری مردان ایجاد میکند ، زیرا توانایی از بین بردن اسپرمهای مردان را داشته و این امر باعث کاهش قوای جنسی در آنها می شود. بخصوص در اشخاصی که تلفن همراه را به کمرشان می بندند.
امواج تلفن همراه سرطان زاست و علاوه بر آن احتمال ابتلا به بیماریهای آلزایمر و پارکینسون را افزایش می دهد.در ازای حتی 2 دقیقه صحبت با تلفن همراه ، ساختار مولکولی بزاق دهان تغییر می کند.میدان های اکترومغناطیسی به ویژه آنهایی که در گستره فرکانس بدن هستند ، باعث تغییر عملکرد جذب مواد معدنی در بدن می شوند و سرعت گسترش تومرها را افزایش می دهد.
یکی ازخطرناکترین تاثیرات امواج تلفن همراه بر زنان باردار است . بدلیل آنکه بدن جنین هنوز بافت خوب و کاملی را دارا نمی باشد و بسیار حساس است .همچنین امواج تلفن همراه منجر به کاهش عکس العمل مولکولی در بدن جنین می شود .
کودکانی که در مجاورت امواج تلفن همراه قرار دارند بیش از کودکان دیگرخطر ابتلا به انواع تومورهای مغزی در آنها شایع میباشند.بدلیل آنکه سلول های مغز اطفال و کودکان شکل و ساختار محکمی به خود نگرفته است ، در واقع تکامل یافته و دارای دیواره محکمی نمیباشند. به همین دلیل میزان بیشتری از تشعشعات را از خود عبور می دهند که ایت امر باعث اختلالات عصبی در آنها می شود و مواردی مانند چشم درد و کم اشتهایی در آنها دیده می شود.

برگرفته از سامانه تشخیص شناسه سیم کارت جهت محدودیت سرویس نوشته آقای میرابیان

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب