اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

ایفای نقش نیکول کیدمن در یک درام دلهره‌آور

ایفای نقش نیکول کیدمن در یک درام دلهره‌آور
فیلم «قبل از اینکه برویم» حال و هوایی درام و روان‌کاوانه دارد. رولند جافی این درام دلهره‌آور را براساس فیلمنامه‌ ای از خودش کارگردانی میکند. فیلمنامه فیلم بر اساس قصه یک رمان نوشته شده است.

اولین رمان استیو واتسون به نام «قبل از اینکه برویم» که یک کتاب پرخواننده است، مدت‌هاست که مورد توجه صنعت سینما قرار گرفته است. قصه این کتاب درباره کریستین لوکاس یک مادر تازه ازدواج کرده است که در حومه شهر لندن زندگی آرامی دارد. نقش این مادر را، کیدمن بازی می‌کند.

زمانی که وی یک تصادف مرگبار با یک دکتر (استرانگ) می‌کند، زندگی وی وارد مرحله تازه‌ای می‌شود. این دکتر یک ضبط صوت کوچک دیجیتالی به زن می‌دهد تا هر روز خاطرات خود را در آن ضبط کند، تا به کمک آن بتواند دوباره خاطرات خود را به یاد بیاورد.

این مادر با ضبط خاطرات خود، نکات تازه‌ای از زندگی و گذشته خود را کشف می‌کند و با نتایج تازه‌ای روبرو می‌شود که تصورشان را نیز نمی‌کرده است. ریدلی اسکات فیلم‌ساز سرشناس سینما، «قبل از اینکه برویم» را در شرکت فیلم‌سازی خود تهیه خواهد کرد. کلید فیلم‌برداری این درام دلهره‌آور روان‌کاوانه اوایل سال جدید میلادی در نقاط مختلف شهر لندن، زده می‌شود.

به گزارش ایران ناز نیکول کیدمن در حال حاضر مشغول بازی در درام شرح‌حال‌گونه «گریس موناکویی» در چند شهر مختلف اروپا است. وی در این فیلم در نقش گریس کلی بازیگر کلاسیک سینما بازی می‌‌کند که با شاهزاده موناکو ازدواج کرد و بازیگری را رها کرد.

این فیلم برای اواخر فصل تابستان سال آینده آماده می‌شود و کیدمن امیدوار است برای آن نامزد دریافت جایزه اسکاربهترین  بازیگر زن شود. این بازیگر هم‌اکنون درام اجتماعی «استوکر» را آماده نمایش دارد. چان ووک پارک فیلم‌ساز سرشناس سینمای کره جنوبی، با این فیلم اولین کار انگلیسی زبان خود را ارائه کرده است.