عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

هالیوودها اگر مشهور نبودند چه کار می کردند؟!

هالیوودها اگر مشهور نبودند چه کار می کردند؟!
1. میشل ویلیامز تاکنون نقش های گوناگونی را بازی کرده است. امّا او اعلام کرده که ممکن است کار خود را تغییر دهد. واقعا دوست دارم بازیگری را ترک کنم. از این حرفه دور شده و یک لباس شوی یا آشپز شوم. حتّی ممکن است نامه های عاشقانه دیگران را بنویسم.
 
هنگامی که از حق انتخاب برخوردار باشید، انجام هر کاری قابل تحمل می شود. هنگامی که یک موقعیت غیر قابل اجتناب می شود، ممکن است به جهنم تبدیل شود. اگر بتوان کاری را انجام داد که دوست داریم، زندگی لذت بخش و سرشار از انرژی می گردد. یک لباس شور؟ نویسنده نامه عاشقانه؟ اینها انتخاب های عجیب و غریبی هستند؟

2. در این جهان، بریتنی اسپیرز معلم تاریخ می شد. از او پرسیدند اگر خواننده نبودی، چه کاری انجام می دادی؟ او گفت: "به معلمی علاقه مندم. و عاشق تاریخ هستم. من کودکان را دوست دارم و هنگامی که به طرفداری از من می آیند، دوست دارم کنارشان بمانم. واقعا شیرین و دوست داشتنی هستند."

3. تیلور سویفت را باید زن دیوانه نامید. او گفت: "من حتما شغلی خلاقانه را انتخاب می کردم. جایی که بتوان ایده داد- مثل دنیای تبلیغات.

4. این بازیگر کانادایی چطور؟ اگر رایان رینولدز یک بازیگر نبود، سواره نظام پلیس سلطنتی کانادا می شد، درست شبیه به پدرش. او می گوید: من به احتمال زیاد شغل پدرم را انتخاب می کردم. کاری سخت تر از آن است که تصور کنید. اما آن لباس قرمز واقعا شگفت انگیز است.

5. جاستین بیبر اظهار داشته است که اگر او خواننده نمی شد به احتمال زیاد در مک دونالد مشغول به کار می گشت.

6. کِیت بوتوورس دوست دارد درباره کودکی شما بشنود. من فکر نمی کنم غیر از بازیگری کاری را انجام دهم. اما اگر بازیگر نبودم، حتما روانپزشک می شدم. من فکر می کنم مردم واقعا جالب هستند و موضوعات زندگی آنها، نشان می دهد آنها چگونه افرادی هستند. من نیز حرف هایی دارم.

7. جنیفر آنیستون می داند که اگر روزی طالع خوشبختی بازیگری از روی سرش ناپدید شود چه کاری انجام دهد. "می دانید؟ من برنامه ریز جشن ها می شدم. چرا پزشک نشوم؟ خب کار افسرده کننده ای است. آن را به افراد حرفه ای وا بگذارید. حتّی به عنوان بازیگر نیز چنین نقش هایی را بازی نکرده ام. من دوست دارم مهمانی ترتیب دهم. دوست دارم مردم را کنار هم بگذارم. دوست دارم غذا آماده کنم. در چنین محیطی همه شاد هستند و واقعا کار جذّابی است.

8. دانیل رادکلیف می گوید اگر او بازیگر نمی شد، حتما شغل دستیار کارگردانی را انتخاب می کرد. "تا به امروز هنوز هم کمی در این رابطه فکر می کنم. هر شخصی که با من کار می کند، می گوید اگر به تو یک دستگاه رادیو دهیم، به خوبی پیام ها را به همه منتقل می کنی. من چرخیدن در مجموعه و آگاهی از کارها و تنظیم آنها را دوست دارم. بنابراین، اگر کسی به من بگوید آن وسیله کجاست؟ من می دانم. الان چه کار کنم؟ من جواب می دهم. واقعا این کار را دوست دارم، زیرا احساس می کنم فرد مفیدی هستم.

9. رابرت گیرینت واقعا کار جالبی را انتخاب می کرد. "هنگامی که جوان بودم واقعا دوست داشتم کلاه طراحی کنم. مدّتی نیز دوست داشتم مرد بستنی فروش شوم. البتّه یک ون بستی فروشی خریده و این کار را انجام داد. الان نمی شود زیاد با آن رانندگی کرد. زیرا مردم برای خرید بستنی صف می کشند.